Посол Австралії в Україні Мелісса О’Рурк

0
912

Привітання Надзвичайного і Повноважного Посла Австралії в Україні Мелісса О’Рурк

Вітаю Вас із 100 річницею заснування дипломатичної служби. Відтоді як прибула до Києва, я була вражена якістю та професіоналізмом українського Міністерства закордонних справ (МЗС) й вдячна йому за підтримку. Посол України в Австралії, доктор Микола Кулінич є чудовим представником Вашої країни.

Українські дипломати служать своїй державі та відстоюють її по всьому світу. Вони довели те, що є ефективними партнерами, особливо в галузях багатосторонньої співпраці.

Цьогоріч ми відзначаємо 25 років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Австралією та Україною. Впродовж цього часу наша двостороння співпраця постійно зміцнюється. Знаковою подією цієї співпраці був візит Президента Порошенка до Австралії у 2014. Ми працюємо над розширенням торгівельних зв’язків, культурного обміну та спілкування між людьми. Цьому активно сприяє потужна 46 000 українська діаспора в Австралії.

Також читайте:  100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки

Я сподіваюсь, що наша співпраця з Україною, з її гостинним та дружнім народом, підніме наші двосторонні відносини до нових висот. Я впевнена у тому, що українське МЗС працюватиме із подібним натхненням та ентузіазмом із Австралією, як це й було впродовж усієї історії нашого дипломатичного співробітництва.