Посол Королівства Саудівської Аравії в Україні Джудія Алхазал

0
752

Привітання Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Саудівської Аравії в Україні Джудія Алхазал

Перш за все дозвольте висловити щирі вітання політичному керівництву України, дипломатичному корпусу, дружньому українському народу, а також виданню «Fashion of Diplomacy» з нагоди відзначення 100-ої річниці української дипломатії.

Під час моєї місії, яка триває більше, ніж 7 років, мені пощастило спостерігати величезні та швидкі кроки, зроблені Україною на шляху розвитку та прогресу. Безсумнівно, ми повинні віддячувати за це роботі українського Уряду та української дипломатії, їхнім видатним зусиллям в цьому напрямку.

Відносини між Ер-Ріядом та Києвом засновані на взаємній повазі та спільних інтересах, характеризуються постійним розвитком з урахуванням можливостей та потужностей двох країн, сподіваючись на краще майбутнє.

Також читайте:  Посол Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу

Ось, нещодавно, а саме 1 листопада 2017 року, відбувся візит Президента України Петра Порошенка до м. Ер-Ріяд. Ми впевнені, що цей візит матиме позитивний вплив на розвиток відносин між нашими дружніми державами.

На закінчення, бажаю дружній Україні, українській дипломатії, а також виданню «Fashion of Diplomacy» сталого прогресу, успіху та процвітання.