Посол Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу

0
781

Привітання Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу

Для мене — велика честь вітати Україну з нагоди 100 річниці дипломатії так само як із 25 річницею встановлення дипломатичних відносин з Республікою Корея.

Німецький Канцлер якось сказав, що «дипломатія визначає долю країни». Україна має велике майбутнє, беручи до уваги всі переваги географічного розташування, людські ресурси, високі технології та природні багатства.

Правильна дипломатія може зробити Україну хабом у сфері виробництва, логістики та експорту, базуючись на новітніх технологіях і це виведе Україну в лідери Євразійського континенту. У цьому зв’язку роль дипломатії є, насправді, значною. Я бажаю українським дипломатам продовжувати їхню велику роботу, дотримуючись головних цінностей дипломатії — патріотизму, завзяття та професіоналізму.

Також читайте:  Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе

Україна підтримує Корею на міжнародній арені, і я хотів би подякувати уряду та народу України за цю постійну підтримку. Двосторонні зв’язки між обома країнами, також, мають добру перспективу, беручи до уваги багато подібностей між нашими народами. Я сподіваюсь, що двосторонні стосунки будуть розширюватися й на регіональному та глобальному рівні аби полегшити справу Євразійської інтеграції та досягти спільної мети — забезпечити мир та процвітання в усьому світі.