Посол Республіки Індонезія Проф. Др. Юдді Кріснанді

0
806

Привітання Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія Проф. Др. Юдді Кріснанді

Від імені Республіки Індонезія прийміть мої вітання народу України з нагоди 100 річниці дипломатії в Україні.

Міцні дружні зв’язки між нашими двома демократичними країнами є гордістю для обох народів. 25 років дипломатичних відносин між Україною та Індонезією, які ми відзначали в 2017 році, і мої вірчі грамоти, які я вручав Президенту України цьогоріч є, також, особливим подарунком до 100-річчя української дипломатії.

Індонезія та Україна мають багато спільного. Ми поділяємо принципи з багатьох питань, ми маємо ті самі погляди. У той же час Індонезія та Україна є двома дуже особливими народами. З різними сильними сторонами та проблемами. Наша подібність та наше різноманіття мають величезний потенціал і фактично є можливостями, які можуть бути перетворені на взаємовигідні та дружні стосунки.

Також читайте:  Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе

Україна має давню історію та великий досвід, яким можна поділитись із світом.

Я впевнений, що у відповідності із прогресивними поглядами та політичною волею лідерів двох країн та прийняттям нових стратегій, ми побачимо новий поштовх у розвитку наших зв’язків у 21-му столітті.

Ми пишаємось нашими історичними та дружніми відносинами та сподіваємося на поглиблення дипломатичних стосунків між Києвом і Джакартою. Від імені індонезійського народу я бажаю Україні успіхів та процвітання.