Україна створила ідеальні умови для учасників Євробачення – Руслана

За словами співачки, вражає надзвичайний рівень професіоналізму тих, хто задіяний в підготовці до "Євробачення-2017"

0
1244

Українська співачка, переможниця “Євробачення-2004” Руслана Лижичко на власні очі побачила підготовку до нинішнього міжнародного пісенного конкурсу в Києві і заявила про ідеальні умови для конкурсантів. Про це вона написала в Facebook. Повідомляє Сьогодні.

“Технічний рівень “Євробачення” в Україні – це однозначно рівень 2017 року. Це нове слово у виробництві шоу такого рівня. Зал виглядає дуже комфортно і затишно – по відношенню до сцени і глядачам простір організовано ідеально. Триває монтаж трибун. Сцена по відношенню до трибун працює на три сторони (всього буде дві сцени – сцена А для артистів і сцена B, на якій будуть працювати ведучі). Як переможниця Євробачення-2004 співачка, яка бачила багато продакшенів високого рівня, хочу звернутися до всіх нинішніх учасників: Україна спільно з європейськими компаніями створила вам ідеальні умови для виступу”, – зазначила співачка.

За її словами, вражає надзвичайний рівень професіоналізму тих, хто задіяний впідготовці до “Євробачення-2017”. “Побачивши весь процес підготовкизсередини, я вже без найменших сумнівів з абсолютною впевненістю можусказати: Welcome to Ukraine Again”, – підсумувала Руслана.
 
Як повідомлялося, в “Євробаченні-2017” візьмуть участь 42 країни. Цю кількістьза всю історію конкурсу вдалося перевищити лише двічі – в 2008 і 2011 роках.
 
На сьогодні продано близько 30 тисяч квитків, близько 19 тисяч заброньованодля делегацій країн-учасниць конкурсу та ще близько 21 тисячі квитків або вже впродажу або скоро з’являться.
 
Церемонія відкриття 62 пісенного конкурсу Євробачення відбудеться 7 травня.