Філософія життя в стилі еко. Світлана Мариненко про Royal SVS Studio

0
847

Лідер у сфері сучасного оформлення інтер’єру

Royal SVS Studio — український виробник, лідер у сфері сучасного оформлення інтер’єру. Це престижна торгівельна марка, тренд, власник патенту та розробник високо інженерних систем озеленення.

Компанія з 2013 року професійно надає послуги з екодизайну на просторах нашої держави та далеко за її кордонами. Професійний підхід, кваліфіковані фахівці, високі технології, власні розробки — це фактори, які забезпечують бездоганну якість продукції, що виробляє компанія. На питання «Fashion of Diplomacy» відповідає Світлана Мариненко, засновник компанії Royal SVS Studio.

 Пані Світлано, з чого почався Ваш бізнес?

Все в нашому житті починається з любові та бажання! Наша компанія заснована 14 лютого 2013 року, на День Святого Валентина, на день всіх закоханих… І це є символічним. Все, що ми робимо, ми робимо з любов’ю до людей.

Основна місія компанії — філософія життя в стилі еко. Ми надаємо послуги з екодизайну на просторах нашої держави та далеко за її кордонами. Наш професійний підхід, кваліфіковані фахівці, високі технології, власні розробки — все це фактори, які забезпечують бездоганну якість продукції, що виробляє наша компанія.

Я пишаюся тим, що ми даруємо людям можливість доторкнутися до живої краси та назавжди поселити її в своїй домівці та своєму серці.

Бо неможливо не радіти, дивлячись на соковиті фарби унікальних листочків, важко залишитися байдужим до величі, що наповнює простір, захоплює і надихає нас добром та злагодою.

Хто або що надихнуло Вас творити такі гарні речі, якими займається Ваша компанія?

В умовах сучасного світу, коли всі кудись поспішають і немає часу зупинитися і просто насолодитися тим, до чого тяжіє душа, наші послуги стають порятунком від шаленого ритму життя. І саме це надихнуло нас на створення нашої компанії. Відтоді ми даруємо можливість збагатити, урізноманітнити побут, внести яскравих фарб, природної краси до своєї оселі, а також покращити робочу атмосферу. Ми створюємо зручний, корисний і, що дуже важливо, довговічний екодизайн інтер’єру. Головне, що вражає та надихає — це сама людина… Адже всі ми є різними та неповторними, так, як і квіти… Якщо гарно роздивитись, то кожна квітка є подібною до певної людини, тому до кожного нашого клієнта ми підходимо індивідуально, підбираючи ті рослини, які подібні на нього, на його напрямок діяльності, на його характер, харизму, і тоді ми отримуємо бажаний результат.

Також читайте:  «Вся Україна» – на службі суспільства і національних цінностей

Чи є у Вас конкуренти на українському та міжнародному ринку?

Щодо конкуренції, то нам приємно бачити, як людей надихають наші ідеї. Ми запровадили високий стиль в озелененні приміщень, вдячні компаніям, що продовжують і розвивають нашу справу, ми їх підтримуємо, надаємо корисні поради, та консультуємо при необхідності.

Ми є унікальні, головна наша відмінність — це наші технології а гарантія, адже ми з тих небагатьох компаній в світі, які не лише виробляють, але й надають довічну гарантію.

Наші працівники проходять ретельний відбір. В компанії працюють люди з чистою душею та добрим серцем. Адже працюючи з рослинами, людина повинна бути з чудовою енергетикою та позитивним настроєм.

Які плани на найближче майбутнє в цьому напрямку?

Наш проект — це не лише озеленення приватних та комерційних приміщень, … це проект, яким ми хочемо відновити та створити зв’язок людини з її природою на рівні сучасної архітектури. Я завжди дивуюся, чому будівлі у великих містах такі громіздкі, не зручні та однотипні. Наразі я спілкуюсь з кращими архітекторами України та іноземних держав, тому маю надію, що, втілюючи свій проект екостилю, ми зможемо робити архітектурні будівлі більш екологічними та стильними, з природними формами, та максимально комфортними, адже це так необхідно для нашого сучасного ритму життя.

Кого ви обслуговуєте, кого можна назвати Вашими клієнтами, та що спонукає цих людей звертатися до Вас?

Наші клієнти — люди, що мають естетичний смак, люди, які звикли оточувати себе гарними речами, люди, які відчувають та цінують неповторну красу природи. Це жінки та чоловіки різного віку, котрих об’єднує любов до прекрасного рослинного світу. До речі, приємно зазначити, що нашому найстаршому споживачу виповнилося 103 роки!

Також читайте:  Міжнародну премію «Людина року» в галузі дипломатії цьогоріч отримав Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу

Україна, деякі країни Європи, країни Перської затоки на першому місці, де озеленення проводиться не тільки в житлових будинках, а і в офісних приміщеннях. В цих країнах 80% споживачів озеленюють службові приміщення. Таким чином, керівники підприємств піклуються про своїх співробітників, дають можливість насолоджуватись миловидними фарбами рослин, дихати чистим повітрям, і завдяки цьому залишатися завжди в гарному психологічному та фізичному стані.

Серед наших клієнтів є представники дипломатичного корпусу, шоу-бізнесу, бізнесмени, політики, люди, які очолюють центри здоров’я та краси….

Яка у вашої компанії соціальна активність?

Royal SVS Studio бере активну участь в соціальній сфері розвитку нашої країни, частина наших коштів спрямовується на відродження духовної культури нашої держави. Наша компанія — частий гість різноманітних міжнародних форумів. Особливо приємно згадати нещодавній візит до Перської затоки. На запрошення Міністерства економіки Кувейту, Royal SVS Studio, в складі делегації бізнес-місії кращих українських компаній, брала участь в першій масштабній міжнародній торгівельній виставці Кувейту «KUWAIT INTERNATIONAL TRADE FAIR 2016». Виставка проходила під патронатом Еміра Держави Кувейт шейха Сабах аль-Ахмад аль-Джабер ас-Сабах та стала значною подією не лише у Кувейті, але й у всьому регіоні Перської Затоки.

Ми гідно представили свою країну і викликали велику зацікавленість до своєї продукції. Користуючись нагодою, хочу поділитись приємною новиною, цієї осені у нас заплановано урочисте відкриття Flowers Lounge — квіткового салону ексклюзивних квітів і композицій, куди з радістю запрошуємо всіх вас.

Наскільки важко займатися бізнесом у нашій країні? Якими є Ваші особисті поради щодо успішного ведення власної справи?

У ведені власного бізнесу велику роль грає твоя особиста відповідальність. Не важливо чи ти чоловік, чи жінка… головне питання — чи готовий ти до такої відповідальності в очах своїх клієнтів … які довірять …в очах своїх працівників. Компанія — це живий організм, який потрібно підтримувати та розвивати не зупиняючись. Я особисто, як керівник, завжди знаходжусь в середині всіх рівнів створення, починаючи від процесів розробки, закінчуючи підбором персоналу. Адже і персонал, і якість, і продукція, і технології, і самі розробки є важливими складовими успіху.

Також читайте:  Інна Коган - про особливості та перспективи новітнього напряму вітчизняної освіти

Компанія отримала високу нагороду «Лідер галузі 2016», та демонструє іншим учасникам ринку, клієнтам та інвесторам надійність та перспективність нашої компанії. Все відіграє дуже важливу роль: професійний підхід, кваліфіковані працівники, власні розробки. Всі ці фактори забезпечують бездоганну якість продукції нашої компанії. Саме тому я можу чітко зазначити, що ми — законодавці моди в екостилі.

Нам вдалося змінити погляд на сучасне вирощування квітів, та відношення до природи в цілому. За чотири роки успішної праці ми висадили більше мільйона живих рослин. Особливо хотілося б відмітити культуру подарунків щодо квітів. Були часи, коли любов, вдячність та повага вимірювались кількістю зрізаних квітів у букеті. Величезні, громіздкі, при цьому дуже коштовні букети, безумовно радували нас, але дуже короткий час. На сьогодні однією з наших розробок є жива картина, яка набагато красномовніше допоможе висловити ваші почуття та надовго залишить згадку про вас, ідеально виглядаючи в інтер’єрі.

У нас купують картини з живих рослин не тільки мешканці України, а й гості з-за кордону. Кожна картина має індивідуальне, святкове пакування.

Незалежно від того, чи ви для себе хочете придбати картину, чи комусь на подарунок, вона завжди в оригінальному вишуканому упакуванні та з ексклюзивною листівкою, в якій ви можете додатково виразити свої почуття та побажання. Ваш подарунок буде мати повністю завершений стиль!

Я можу чітко зазначити, що квіти супроводжують нас впродовж всього життя в будь-яку пору року. Немає значення, в якому кліматичному поясі ви живете — в спекотному чи прохолодному, ваші квіти завжди будуть рости та радувати вас. Адже в спеку — це ваш оазис свіжості, в прохолодному кліматі рослини подарують затишок та чудовий настрій. Особливі відчуття виникають, коли за вікном зима, йде сніг, а в вашому інтер’єрі справжнє літо, розквітають квіти та з’являються нові листочки.

Це справді казкове відчуття, спробуйте!