Гольф в Україні — це стиль життя для багатьох і спорт для його фанатів

0

Гольф — це не просто красивий і вишуканий спорт. Гольф — це стиль життя. Всі, хто хоч раз у житті спробував цю гру, повертаються до неї знову й знову. Гольф — це нові можливості. При цьому немає значення — ви дипломат, бізнесмен, займаєтеся політикою чи боксом.

Ви жінка чи чоловік? Вам є 18 чи ще немає? Ці питання тут неважливі.

Гольф — це про розумний відпочинок.

В Україні гольф розвивається не так давно, але його популярність зростає з кожним роком. Усе про цей вид спорту і відпочинку знає головний менеджер Клубу «ГольфСтрім» Анна Свец. Говоримо з пані Анною про унікальне місце для кожного, хто знає що таке гольф насправді, — про наймасштабніший в Україні екооб’єкт Клуб «ГольфСтрім».

Україна стала відома у світі гольфу саме після міжнародних змагань у нашому клубі. Про нашу державу заговорили не тільки через політичні події

— розповідає Анна.

Гольф в Україні — це стиль життя для багатьох і спорт для його фанатівЧим особливий ваш клуб?

— Територія і можливості нашого комплексу дають змогу проводити події будь-якого ступеня складності, зустрічати необмежену кількість гостей. Ми відкриті і для невеликих сімейних пікніків, дружніх розіграшів і водночас фестивалів з десятитисячною аудиторією.

«Гольфстрім» підтримує заходи будь-якого формату: в нас виростають парки скульптур, проходять виставки ремесел, зйомки реклами, кіно, телепроєктів, проходять закриті дипломатичні раути, корпоративний тимбілдинг, форуми, конференції, музичні шоу, численні спортивні івенти, дитячі дні народження, персональні гольф турніри. І це аж ніяк не повний перелік наших івент-можливостей. На території комплексу створені всі умови для комфортного сімейного та дружнього відпочинку. Для повного перезавантаження та релаксу достатньо провести навіть кілька днів на нашій Golf Village. Життєвою енергією тут заряджає середовище — його стиль, естетика, комфорт, затишок, легкість доступу до улюблених занять.

Також читайте:  «Вся Україна» – на службі суспільства і національних цінностей

Гольф стає популярним в Україні. Підготовку спортсмени мають починати з ранніх років. У вас є програма для дітей?

— У нас є не лише дитяча, а й юніорська. Дитяча програма Green team розрахована на вік 6–15 років. Юніорська програма розрахована на вік 16–20 років. Для всіх побудована своя система навчання, є турніри.

Працює Спортивний гольф-табір «GOLFCAMP». У цьому сезоні табір продовжує роботу. Сьогодні це єдиний шанс для дітей в Україні пройти інтенсивне професійне навчання гольфу. Також є можливість випробувати свої сили на чемпіонських полях клубу.

Навчання, відпочинок і проживання дітей на найвищому рівні. Рівень підготовки не має значення. У табір беремо і хлопчиків і дівчаток у віці від 8-ми років до 14-х років. Діти поєднують практичне навчання з теорією гри, правилами гольф етикету, активним спортивним відпочинком і проживанням у сучасному кампусі на території комплексу.

Гольф в Україні — це стиль життя для багатьох і спорт для його фанатів

Для такої кількості масштабних подій потрібна й потужна команда.

— Так — команда у нас сформувалася дуже сильна. Найголовніші критерії у відборі людей для нас — чіткість, відповідальність і фаховість. Клуб щодня обслуговують понад сто фахівців. Здебільшого їх присутність непомітна, але кожен з них на своєму місці сумлінно виконує свій обсяг роботи. Це лише так здається, що трава сама по собі зелена, доріжки завжди доглянуті, музика, як на диво, відповідає настрою, а напої випадково з’являються поруч у ту мить, коли ти про них подумав. Насправді це копітка командна робота професіоналів.

Також читайте:  Місія України у ХХІ сторіччі — відродження Європи. Це сьогодні відбувається саме тут

Чим приваблюєте клієнтів? Маєте свої секрети?

— Наш секрет — давати завжди трішки більше, ніж клієнти чекають: у ставленні, бонусах, подарунках. Вважаю, що незалежно від масштабів бізнесу, бюджетів івенту багато залежить від особистих стосунків, від людської складової. Ми завжди намагаємося почути замовника, запропонувати йому щось унікальне, зроблене спеціально для нього.

Гольф в Україні — це стиль життя для багатьох і спорт для його фанатів

Гольф івенти — ваш основний напрямок роботи?

— Так, гольф — це наша любов і спеціалізація. У «Гольфстрімі» можливі будь-які змагання з цього виду спорту: професійні, аматорські, фанові, тематичні, офіційні. Наші гольф поля мають 36 лунок, дев’ять ігрових маршрутів — а це маркер можливості проводити в клубі турніри й тури будь-якої складності та статусу.

У нашому івент календарі турніри відомих авіа- й автобрендів, банків, приватні закриті заходи. Але, звісно, цього рівня ми досягли не миттєво. Це була десятирічка стрімкого розвитку українського гольфу, адже завдяки клубу з’явилася Всеукраїнська федерація гольфу, нас включили до лав Європейської гольф асоціації.

Гольф в Україні — це стиль життя для багатьох і спорт для його фанатів

Які стереотипи про гольф є в Україні?

— Перша — щодо захмарної вартості гри та обраності гравців. Насправді ціни в «Гольфстрімі» збалансовані та прийнятні для багатьох. Є різні пакети, різні рівні гри, різні ключки та поля. За порівняно невеличкий бюджет у нас можна пройти базове навчання грі. Знаєте, як англійською «майстер-клас з гольфу»? Golf-clinics — клініка. Мабуть, тому, що варто лише спробувати себе в цій грі, й вона стає «хворобою» душі й тіла, без неї ви вже не уявляєте своє життя. Другий стереотип — вік. Навчитися грати в гольф ніколи не запізно: брати ключку до рук можна в будь-якому віці.

Також читайте:  Екскурсія Україною по подіуму як місія fashion дипломатії

Третій стереотип — гольф чоловічий спорт. Те, що абревіатура GOLF в перекладі на українську: «лише для джентльменів, жінкам заборонено» — нісенітниця. Гольф — унісекс гра, приміром, у «Гольфстрімі» щороку проходять жіночі турніри Open Ladies Golf Cup.

Тому — сміливо приєднуйтеся.

Американський президент Дональд Трамп до роботи в Білому домі казав, що і під час гри в гольф продовжує займатися бізнесом. У гольфі більше спорту чи бізнесу?

— Мабуть, все-таки бізнесу.

Є люди, які грають у гольф лише заради спортивних досягнень, збирають медалі, рекорди, розвивають свої професійні здібності.

Однак їх небагато, для більшості — це відпочинок, розвага, робота. Чимало угод укладаються саме на гольф полях. Поведінка, стратегія і тактика людини в грі дають змогу швидко зрозуміти, з ким ви маєте справу. Багато бізнесменів запрошують своїх партнерів пограти в гольф, щоб визначитися: варто мати справу далі чи ні. На гольф полі можна швидко пізнати людину.