Костюм для Президента — таємницю розкрито

0
288

У чоловічому костюмі, як і в бізнесі та політиці, кожна дрібниця має важливе значення.

50 % успіху всієї справи часто залежить від неї. Про всі секрети справжнього чоловічого одягу знає Стів Кріплані, співвласник компанії «Императорский Портной».

Компанія входить до десятки кращих ательє у світі. Знайти пана Стіва можна в одному місці — на Софійській площі в центрі української столиці в його невеликій затишній майстерні.

13 років поспіль випускник Tailor&Cutter’s London School працює тут. За цей час його костюми стали легендою. Їх замовляють перші особи держави і бізнесмени.

Стиль, вишуканість, лаконічність дизайну, найвища якість тканини, фурнітури і майже все — ручна робота італійських та англійських кравців.

Сьогодні компанія відкриває новий напрямок — smart casual. На спеціальне замовлення тут виготовлять все — від черевиків до метелика на смокінгу.

Також читайте:  Системний підхід потрібен завжди, особливо, коли йдеться про управління державою - Андрій Ніколаєнко

Колекції оновлюють щосезону.

Виробничі потужності знаходяться у Великій Британії та Італії.

— З маленьких дрібниць складається костюм, у якому виглядатимете на мільйон доларів. Це не готова магазинна річ. Хороший костюм — пошитий спеціально для вас. Це не лише якісна тканина, добра підкладка, ґудзики, обробка бортів. А повністю ручна робота.

Як і відбитки пальців, фігура кожної людини унікальна. Майстер про це знає.

У нас усі костюми президентські. В Індії прийнято — кожен клієнт як Бог. Тому у мене всі клієнти — vip, усі, хто приходить до мене, — президенти. Імена не розголошую.

Можу розказати про одного з президентів. Він любить твід. Я про це знав. Привіз йому додому зразки партії твіду — шість кольорів.

Також читайте:  Ольга РЕДЗЮК, засновник тренінгової компанії «Olerom»

Він замовив всі шість. І досі, коли дивлюся його виступи по телебаченні, бачу, що у твідових костюмах. Йому личать. І він це розуміє. З людьми, які розуміють, працювати приємно.

Для дипломатів і політиків важливо відповідати протоколу. Це повага до своєї країни насамперед. Треба звертати увагу на кольори — віддавати перевагу класичним — синьому, сірому. Неяскравим.

Ніколи не йду на компроміс із якістю. У нас англійські та італійські тканини. Натуральна шерсть без синтетики. Постачальники займаються своєю справою у другому-третьому поколінні. Вони тримають свою репутацію. Тому на них можна покластися. Від якості тканини залежить усе. Костюм служить втричі довше.

Клієнти приходять через 8–9 років. Коли вони схудли чи поправилися, хочуть костюм підігнати під свою фігуру. А річ як нова. Тканина дихає. Коли костюм з якісних матеріалів, ви за ним доглядаєте — вчасно віддаєте у хімчистку, робите профілактику, він служитиме більше 10 років. Ми даємо пожиттєву гарантію кожному замовникові.

Також читайте:  Привабливе і якісне довголіття стає реальністю з Mayami Beauty Esthetic

Хочу, щоб клієнти отримували максимум послуг. Для прикладу — у вас є гроші, ви можете піти у салон і купити Mercedes, а Bentley можна лише замовити. Треба почекати, і коли машина у вас — це зовсім інше відчуття. Так і наші костюми. Це відчувають наші клієнти.

В Індії кажуть: ви повинні так працювати, щоб ваше ім’я згадували добре і після вас.

Ми так працюємо.