Лабутени не для дипломатичних прийомів. Це правило поганого тону

ЗАПОВІДІ ДИПЛОМАТИЧНОГО ДРЕС-КОДУ ДЛЯ ЛЕДІ ВІД МАРИНИ КІНАХ

0
1128

Iнтерв’ю з Мариною Кінах – дружиною Анатолія Кінаха, колишнього Прем’єр-міністра України

Дружина дипломата в сучасному світі — це професія. До жінок завжди багато уваги, а особливо, коли ви є обличчям своєї країни. Етикет і протокол для багатьох леді-дипломатів є настільними книгами перед офіційними прийомами чи поїздками. Головними заповідями — як скласти перше враження і завжди виглядати достойно — ділиться з Fashion of Diplomacy Марина Кінах, громадський діяч, заслужена журналістка України, куратор соціальних проектів. Пані Марина — дружина Анатолія Кінаха, колишнього Прем’єр-міністра України, відомого політика і дипломата. Вона супроводжувала його у закордонних поїздках, на офіційних прийомах та зустрічах. Тому, не за сухою теорією знає, як показати себе і країну на найвищому рівні.

Лабутени не для дипломатичних прийомів. Це правило поганого тону

Треба виховувати у себе смак. Це дуже важливо. Вам здається — все дуже правильно, як у журналі. Але ж ні. Мода йде вперед і треба це розуміти. Речі, які лежать у шафі по 5–10 років варто забути. У дипломатії форма одягу дуже важлива. Дипломати — обличчя держави за кордоном.

Треба знати пропорції свого тіла. Є люди товсті, худі, високі, низькі. Відповідно до цього обираєте одяг. Жінка не може ходити з голими ногами у коротких спідницях.

Також читайте:  Єдине, що може убезпечити Україну — це єдність України як держави

Завжди кажу своїм ученицям — ви повинні бути одягнені правильно. Краще скромніше, але інтелігентніше. Вважаю, що одяг має відповідати також віку. Жінкам за 50 не варто оголювати зону декольте, носити спідниці до коліна. Молодше жінка так не виглядає.

До брюк треба довгий піджак чи блуза. Не культурно носити брюки з короткими блузами і видно частину живота чи спини. До спідниці треба брати короткий піджак.

Не можна носити дорогі сумки. Не варто виставляти на показ свій матеріальний статус. Це неправильно. Тому краще не йти на дипломатичний прийом із сумкою за 300 тисяч. Також сумка не повинна бути дуже велика.

Лабутени не для дипломатичних прийомів. Це правило поганого тону. Каблук має бути не вищим 6 сантиметрів і туфлі закриті.

Кольори треба вміти поєднати. І ніяких яскравих крикливих барв

Я завжди знала, коли їду з чоловіком, маю бути правильно одягнена. І до всіх заходів готувалася.

Лабутени не для дипломатичних прийомів. Це правило поганого тонуНашим президентам щастить з дружинами. На прийомах наші дружини дипломатів і політиків завжди виглядають добре. Дивишся — гарна, значить українка.

Також читайте:  «Астролябія» впливовий інтелектуальний гравець на вітчизняному книжковому ринку

Не знаєш як правильно сказати – промовч. Соромно бути необізнаним

Раніше вважалося, що негарно носити біжутерію. Зараз — навпаки. Прикраси мають бути скромні. Зараз дуже багато гарної, дорогої біжутерії. Її до речі роблять українські дизайнери.

За волоссям треба доглядати завжди. Зачіску обирайте відповідно до одягу і події. Чим розкішніше вбрання, тим спокійніша зачіска і скромніші прикраси.

Не варто одягати однакові сережки та кулон. Якщо довгі сережки — вільна шия і одна рука. На іншій може бути браслет. Намисто можна одягнути до сукні. Колір має співпадати із кольором сукні чи туфель. Щоб не кидалися у вічі.

Не забувайте про фотографів. Їхнє завдання сфотографувати на заході вас якнайгірше. Про це варто завжди пам’ятати публічним людям — вас можуть сфотографувати де завгодно і як завгодно. І бути готовими, реакція має бути миттєва — постава, усмішка. Кожну хвилину вас можуть сфотографувати у пожмаканій сукні чи з негарним виразом обличчя. У мене в машині завжди кілька суконь. Не можу собі дозволити прийти на захід у м’ятій сукні.

Штани 7/8 модні. Але не для ділового стилю

Треба пам’ятати про свого чоловіка. Костюм має бути ідеально по фігурі. Завжди випрасуваний. Якщо немає можливості переодягтися — на роботі повинна бути праска. Перед виходом у світ варто швидко випрасувати. Краватка має бути правильно підібрана.

Також читайте:  «Нам потрібний свій власний, український Ілон Маск», — Ірина Верещук

Лабутени не для дипломатичних прийомів. Це правило поганого тонуЩо краще — штани чи спідниця? Можна і штани, але піджак тоді має бути довгий. Як зразок — Ангела Меркель. Вона завжди у костюмі й правильно підібраному піджаку. Даля Грібаускайте — завжди ідеально виглядає — зачіска, костюм. Тому її поважають.

Ми ніколи не можемо справити друге враження. Ми справляємо перше враження й тільки після цього говоримо. Те, як ви говорите та як виглядаєте — запорука успіху будь-якої справи. Особливо ці речі важливі у дипломатії.

Ви повинні правильно зайти. Якщо йдете з квітами — ніколи не беріть великого віника.

У макіяжі не повинно бути нічого штучного. Зокрема, дуже у вічі кидаються накладні штучні вії. Їх одразу видно, вони виглядають неприродно і некрасиво. Макіяж має бути. І він повинен бути природний та відповідний заходу.

Червона помада умісна — до червоної сукні чи туфель. Жінка завжди має бути з макіяжем.