Новий етап людської цивілізації: Міняємо життя через оновлення думок і почуттів

0

85 відсотків населення Землі живуть у стресі. Усією нашою біологією керують програми в молекулах ДНК. Це ми всі знаємо зі школи. Але, виявляється, сама ДНК керується сигналами, які надходять в клітину ззовні. І цими сигналами є, в тому числі, і наші думки — як позитивні, так і негативні. Це пливає не тільки на здоров’я людей, їхнє життя і майбутнє, а й на долю Світу і всього людства. Всі борються зі стресом, але ситуація повторюється знову і знову. Питанням, як вийти з цього замкненого кола, займаються науковці по всьому світу.

В Україні працює унікальна школа, де знають як це змінити, і яку відвідують тисячі людей з усього світу. А починалося все багато років тому у Харкові, сьогодні ж навчальний центр працює і в Києві.

Про нову методику мислення та про вплив негативних думок на розвиток людини говоримо з Академіком та засновником «Практичної школи усвідомленого розвитку» Станіславом Івановичем Лосєвим та офіційним представником і викладачем школи у Києві Катериною Зав’яловою.

Розкажіть, що таке метод усвідомленого мислення, яким ви займаєтеся?

Станіслав Іванович: — Всі народи в усі часи мріяли і мріють про ідеальне суспільство високоморальних і чистих людей, в якому немає боротьби за владу, немає війни голоду, замість цінності грошей — розум, добро і любов.

Геніальні художники і письменники намагались створювати такі образи майбутнього, вкладаючи в них всю свою силу розуму і натхнення. Розумні й освічені реалісти називали ці теорії утопіями. Так було завжди. Результат будь-яких зусиль, будь-яких подібних починань був явно визначений. А причина тому одна — неможливо побудувати нове суспільство, виростити нову цивілізацію, навіть найбільш високотехнологічну, з людьми минулого, які мають не оновлений рівень свідомості й застарілий спосіб мислення.

Саме в негативних почуттях причина всіх наших життєвих невдач, проблем, в тому числі й зі здоров’ям. 85 % населення Землі живуть у стресі. Є відомий психолог Ганс Селье.

Він каже: «Якщо ситуація не зміниться, то через 50–100 років будемо мати планету шизофреніків, далі все буде нецікаво». Тому метод усвідомленого мислення потрібен дуже багатьом людям. Він простий. Не вимагає від людини чогось неможливого. Це лише робота з собою. Якщо хочеш щось змінити в своєму житті, значить потрібно прибрати твої страхи, нервовість, негатив. І це можеш зробити лише ти один. Ніхто тобі тут не зарадить, або працюєш сам з собою або ні.

Катерина: — «Практична школа усвідомленого розвитку» базується на точних знаннях про можливості людського мозку. Це інструменти та практики, що дозволяють ефективно працювати з нашими почуттями і думками, усуваючи негатив. А це, в свою чергу, дає можливість отримувати — необхідний позитив. Тобто, це природна трансформація відчуття думок і емоцій, яка приводить кожного з нас до очікуваного результату природним шляхом.

Є багато інститутів розвитку людини, культур, пропозицій для вдосконалення нашого Світу загалом. І це добре. Важливо одне: кожна людина потребує відчувати спокій та безпеку, радість та любов.

Кожен іноді відчуває стрес на напругу, тим самим — несвідомо накопичує негатив, який далі призводить до стресів та інших проблем.

Також читайте:  Посол доброї волі — це особлива місія. Вона змінила моє ставлення до життя

Для того, щоб люди мали можливість відчувати себе добре, — потрібне нове мислення, чисті думки та душа. Це нова культура мислення і життя. І кожен може стати її частиною. І це не просто слова. Сучасна наука знайшла механізми вдосконалення розвитку людства за допомогою сили думок та свідомої генерації позитивних відчуттів.

Що вас надихнуло на створення цього проєкту?

Станіслав Іванович: — Коли починав, думок про школу не було. Спочатку сам займався дихальними практиками. Потім почав практикувати. Я побачив, як люди змінюються.

Навіть, сказав би, перетворюються. Мене це надихало тоді йти вперед. І я удосконалив метод після 20-річної практики. А наукові дослідження проводив, здобуваючи другу освіту.

Людина страждає не від того, що з нею відбувається, а від того, як вона реагує на це.

Зв’язок між негативними подіями з минулого і невдачами сьогодення важко пояснити логічно. Але завдяки дослідженням був розкритий механізм цих процесів. Спочатку в результаті недосконалого способу мислення (образи, страхи, пригніченість, злість, небажання жити) відбувається блокування на рівні інформаційного поля. Через певний час, якщо ці блокування не знищили переосмисленням ситуації, негативні програми дають про себе знати у вигляді: хвороб, невлаштованості сімейного життя, конфліктів з дітьми, колегами, катастрофічний брак грошей, розпочата нова справа просувається важко, не повертають борги і т.д.

Які інструменти потрібно знати чи застосовувати, щоб займатись по вашій методиці?

Катерина: — Всіх інструментів на сьогодні вже 34. Кожного разу ми вдосконалюємо наші програми, тому й інструменти додаються. Але для старту бажано володіти двома: терапія ключових слів та перегляд стосунків чи з людиною чи з ситуацією, яка є негативною.

За нашим методом точно знайдені ключові слова здатні зняти будь-яку негативну психічну напругу. Наш мозок не витримує та не терпить монотонності. Тобто надлишкова монотонність шкодить, а дозована — здатна стерти будь-яку негативну програму.

Наш метод відомий в Україні, Австралії, Греції, Британії, Америці, Франції, Італії та багатьох інших країнах. Людей які цікавляться, пробують та отримують результати, з кожним днем стає все більше і більше. Я не можу сказати, що це панацея, але можу запевнити — коли людина працює, то завжди отримує результат.

З чого стартує програма навчання?

Станіслав Іванович: — Програма навчання розпочинається з першого Базового рівня, який включає 10 інструментів. Що вони дають? Можливість самостійно працювати з негативними емоціями, не важливо — це стосунки, кар’єрний ріст, запуск нового проекту.

Наступний рівень — Тренінг «Робота з Родом». Майже всі, хто проходить цей рівень, починають розуміти, що корінь проблем (гроші, відносини, самореалізація…) лежить у стосунках з батьками. В народі добре знають про ці особливості і не дарма кажуть: — «Образа на Батька — образа на Бога. Образа на Матір — образа на Землю». Психологія підтверджує, якщо дівчина ображається на батька — можливо її чекають напружені стосунки в сім’ї або з партнерами протилежної статі. А якщо є образа на матір — то можливі труднощі в матеріальному житті, які шкодять самореалізації. У чоловіків навпаки: складні стосунки або образа на батька найчастіше призведуть до пустого гаманця, а напружені відносини з матір’ю — до труднощів в особистому житті.

Також читайте:  Євробачення 2017. Ексклюзивні коментарі відомих діячів

Тобто висновок такий — слід переглянути усі свої взаємини, не з позиції розуму, а звертаючись до підсвідомості. Ви позбавляєтесь від негативу одночасно заповнюючи себе позитивом. І вже ця позитивна енергія та настрій відкриває для вас нові горизонти і в роботі, і в особистому житті, і в кар’єрі.

Також існує неймовірно цікавий тренінг — Самосцілення, на якому людина занурюється ще більше до глибин своєї підсвідомості та отримує дуже високі результати по тому запиту, який існує на теперішній час.

Тобто цей метод можемо назвати «Робота над психологією людини». Чи працюють з ним практичні психологи?

Станіслав Іванович: — Звісно, це і є робота над психологією людини. Що стосується психологів — незважаючи на те, що вони працюють з підсвідомістю людини, деякі з них користуються загальними методами. А інші шукають нові способи вирішення проблем, що давно постали перед людством і тільки загострюються.

Наш метод є новаторським. З його допомогою кожна людина індивідуально знаходить розуміння того, як їй працювати самостійно, без допомоги психолога. Поясню більш детально. Спостерігаючи за багатьма іншими тренінгами, ми бачимо, що людина на тренінгу отримає заряд ендорфіну, так званого гормону щастя, дія якого розрахована на мобілізацію внутрішніх ресурсів кожного. Однак, повернувшись додому, вона втрачає це штучне відчуття і знову відчуває свій звичний нервозний стан, який сама й випромінює. Знову виникає потреба іти або на тренінг або до психолога по гормон щастя.

Наш метод покликаний змінити таку тенденцію. Шляхом правильного проживання негативних програм, цей метод допомагає людині створити та активізувати свій власний гормон щастя, який вже ніколи і нікуди не щезає, оскільки відчуття радості виникає безпосередньо всередині неї. Опанувавши метод, люди отримують інструменти, з якими вони можуть працювати самостійно, застосовуючи всі ці знання в усіх сферах свого життя: батьки та діти, особисте життя, самореалізація, фінансова сфера чи будь-яке інше питання. Як зазначалось раніше, цей метод не є звичним для психологів, а тому широко не використовується. Однак, останнім часом практичні психологи все частіше звертаються до нашого методу, тим самим збільшуючи тенденцію його використання. Це не може не тішити.

Цей метод — це ваша робота чи вже спосіб життя?

Новий етап людської цивілізації: Міняємо життя через оновлення думок і почуттівСтаніслав Іванович: — Мені 74 роки. Я прожив цікаве життя. Був письменником, журналістом, займався бізнесом, шукав себе. Але коли спробував це, зрозумів, я себе знайшов.

Коли людина розуміє навіщо вона живе, що потрібно зробити і точно виконує своє завдання — це найбільша цінність. Для цього тобі Бог створив тіло, Землю, всі умови, щоб ти удосконалювався. Часто люди кажуть, що не знають, чим займатися в житті. На це я їм відповідаю: — Якщо ви про гроші, то займайтеся тим, що приносить гроші або тим, що подобається. А якщо про душу — то потрібно абсолютно точно дізнатися, з яким завданням ти прийшов… Практично ніхто не знає свого призначення. Для цього в нас є спеціальний тренінг «Призначення людини». Пройшовши цей курс людина починає розуміти, для чого Вона живе.

Також читайте:  Нам ніхто не допоможе. Треба розраховувати на власні можливості

Ті знання, які ми набуваємо роками, будучи дорослими, намагаючись усунути ту чи іншу проблему, вони отримують з моменту народження. У якій би країні ми не проживали, яку культуру та релігію не підтримували б, кожна людина на Землі має потребу відчувати безпеку, любов, радість й інші позитивні емоції. Нарешті прийшов той час, коли усе людство має усвідомити, що відповідальність за їхнє життя належить тільки їм самим. Тобто, можна сміливо спиратися на вислів: що я випромінюю — те й отримую! Тобто, треба бути свідомими та навчитися відстежувати свої почуття, а у разі виникнення потреби одразу їх коригувати.

Катерина: — Я працюю в цій сфері вже 6 років. За цей час чітко розумію потребу в цих інструментах для кожної людини, особливо за умов сьогодення. Тому що ми щодня живемо і відчуваємо різні почуття та емоції, на жаль, вони не завжди позитивні. Деякі люди ці стреси знімають по різному, хтось агресивно спілкується з рідними, хтось тікає від стресу, завантажуючи себе роботою, не розуміючи, що це ілюзія, а не вирішення проблем (інколи це призводить до фатальних випадків — алкоголізму, наркоманії та навіть суїциду). Але існує інший шлях — можливість самостійно змінювати у своєму житті ті події, які не подобаються, змінюючи своє ставлення до них, та нарешті отримувати довгоочікуваний позитив шляхом використання інструментів Безлогічного методу усунення негативних програм.

Нещодавно ми розробили новий проект «Нове мислення», який, на наш погляд, допоможе кожній людині та загалом усій країні бути щасливими. Щаслива людина — щаслива нація — успішна держава!!! Презентація цього проекту буде згодом, ми проінформуємо у нас на сайті.

Де знаходиться ваша школа в Києві? Чи є можливість проходити навчання онлайн?

Катерина: — У Києві наші тренінги ми проводимо на території «Музею Історії Києва». Звичайно є також онлайн-лекції та тренінги. Люди, які знаходяться в регіонах нашої країни та поза її межами, можуть відстежувати розклад занять на сайті та долучатись в онлайн-режимі. Практична школа усвідомленого розвитку працює у різних куточках світу, надихаючи людей бути більш свідомими, завдяки тим результатам, які вони отримують, застосовуючи Безлогічний метод усунення негативних програм у своєму житті.

У нас є виїзні VIP тренінги — «Друге народження», «Гроші та успіх», «Хто в домі господар», які тривають 10 днів. Зараз ми будемо проводити виїзний семінар в Італії, потім в Греції, потім у нас в Карпатах та на березі Чорного моря, під Одесою. Розклад цих занять також є на сайті.

Також у Києві існують клуби, звертаючись до яких, люди можуть працювати з будь-яким своїм запитом, застосовуючи інструменти Безлогічного методу. Це простір саморозвитку — AurumSoulClub, на лівому березі, та Студія розвитку людини — на правому.

Які Ваші плани на майбутнє?

Станіслав Іванович: Я планую максимально розповсюджувати ці знання по всьому світу. Якщо дати можливості людям та навчити їх самостійно працювати зі своїми стресами, можна отримати дуже цілісну особистість, яка буде вміти створювати свій щасливий світ, та звісно, як наслідок формувати сильну і розвинену країну.