O! GOROD – Ресторан твого міста

0
679

Унікальний сучасний ресторан O! Gorodу у Києві з розкішною авторською кухнею

Унікальна гастрономічна точка на карті столиці, рай не просто для жителів мегаполісу, але і для справжніх гурманів

У цьому місці зібрано найкраще: відмінний сервіс, атмосфера вічного літа, фірмові та класичні напої, авторська кухня, технології су-від, локальні продукти, а основне — це оригінальні страви з неймовірним поєднанням інгредієнтів та неповторне виконання подачі кожної страви.

 Ми відкрили ресторан O! Gorod в листопаді 2015 року. Ставили перед собою ціль зробити таке місце, яке дозволить відволіктись від буденності та, авжеж, смачно поїсти.

Зараз можу чітко зазначити, що цей заклад в центрі столиці — це місто в місті, яке перетворилося на розкішний ресторан з ексклюзивною авторською кухнею. Місце, де зупиняється час, а навколишня атмосфера дозволяє опинитися далеко від буденної метушні та асфальтного пилу, десь серед розкішного зеленого парку.

Також читайте:  Ми повинні ставити собі амбітні цілі щодо подальшої та глибшої Євроінтеграції

Ми зібрали неповторну оригінальну колекцію органічних вин. Вина з нашої колекції ви не зустрінете майже ніде, окрім рідких спеціалізованих магазинів. В ресторані працює високопрофесійний сомельє з Асоціації сомельє України, тому він порадить Вам саме такий напій, який максимально підкреслить неповторний смак обраної вами страви.

Щомісяця в ресторані O! Gorod проходить фестиваль вина, кожен місяць різні вина. Вересень — це король білих вин — рислінг.

Крім цього ми постійно організовуємо бізнес-сніданки з підприємцями, етно-гастровечори, вечори живої музики, благодійні вечори, на зібрані кошти з яких ми ремонтуємо будинки пристарілих. Вважаємо, що така соціальна активність дозволяє людям похилого віку покращити життя, адже ми всі маємо пам’ятати про те, що колись теж станемо старенькими дідусями та бабусями й будемо чекати турботи та підтримки від молодого покоління.

Також читайте:  Мохаммад Захур - як починався його бізнес, благодійність та про українську політику

Зараз у нас частковий ребрендинг, тобто репозиціонування логотипу. Попередня версія логотипу, з яким ми пропрацювали увесь цей час, як виявилося, не передавала суті ресторану і всієї закладеної ідеї цього місця. Люди почали асоціювати ресторан з (гор’одом) через рослинні елементи в логотипі. Сьогодні ми зробили його більш стриманим, він став більш лаконічним з чіткими лініями, як будівлі міста. Вважаємо, що такий формат логотипу максимально відкриє ідею та філософію закладу — місто в місті.

Сучасне місто — кам’яне, зелене і скляне, часом воно дуже холодне і водночас затишне і тепле…. «O! Gorod» — це місто в місті, де завжди затишно і тепло. Ресторан O! Gorod — ресторан твого міста, який завжди чекає на тебе!

Також читайте:  Демократична держава на сході Європи сьогодні є гарантією безпеки ЄС. Ребекка Гармс

Власниця ресторану О! Город Анна Наден