Олег Берсенєв – “Італійські підприємці називають Україну ДІАМАНТОМ”

0
128
Photo: Fashion of Diplomacy

Олег Берсенєв, голова та засновник української консалтингової компанії «В2Ukraine», яка допомагає італійському бізнесу освоювати український ринок.

Поштовхом до створення нашої консалтингової компанії стало неабияке зацікавлення італійського бізнесу у можливостях українського ринку.

Україна раніше чи пізніше стане частиною Європи, а це, в свою чергу, призведе до споживацького буму. Саме ці фактори спонукають італійських бізнесменів міцно закріпитися на українському ринку.

Вони, насамперед, цікавляться розвитком української інфраструктури. Також неабиякий інтерес для італійців становлять об’єкти, що пов’язані із енергозбереженням. Ще одним перспективним напрямком українсько-італійської економічної співпраці є співпраця у галузі сільського господарства. Україна, як нам усім відомо, є одним із найпотужніших виробників сільськогосподарських продуктів, й саме цей напрям приваблює Італію.

Але окремо мені хотілося б наголосити на трьох головних складниках українсько-італійської економічної співпраці, які умовно називаються 3 F — Food, Fashion, Furniture. Food — сільськогосподарська продукція. Fashion — вироби легкої промисловості. Furniture — меблі. Ці галузі найбільш динамічно розвиваються у межах нашої співпраці.

Також читайте:  Ющенко Віктор Андрійович - Ексклюзивне інтерв'ю для журнала "Модна дипломатія"
Photo: Fashion of Diplomacy

Аналітики провідних компаній Італії здійснюють постійний моніторинг українського ринку та відвідують Україну з метою не лише налаштування ділових контактів, але й відкриття власного виробництва.

Нещодавно нами було створено в Україні Міжнародну українсько-італійську Асоціацію «Соnfindustria Ucraina», до складу якої уже увійшли 6 провідних італійських компаній. У жовтні цього року ми проведемо презентацію цієї Асоціації. Кожна італійська компанія, яка хоче працювати на українському ринку, ставатиме членом цієї асоціації, таким чином, ми збільшимо кількість наших італійських партнерів, отже зможемо впроваджувати нові перспективні напрями нашої двосторонньої співпраці. На презентації «Соnfindustria Ucraina» очікується приїзд понад 50-ти представників провідних італійських компаній, які презентуватимуть свої стратегічні плани щодо подальшого освоювання українського ринку.

Перебування на посаді помічника почесного консула Італії в Україні, пана Тусона, дозволяє нашій компанії «В2Ukraine» постійно підтримувати контакти із Посольством України в Італії, з Посольством Італії в Україні та тісні взаємини з італійськими урядовими колами.

Також читайте:  Ми повинні ставити собі амбітні цілі щодо подальшої та глибшої Євроінтеграції

Зокрема, представники Посольства Італії в Україні беруть активну участь у благодійних вечерях, які проводить «В2Ukraine» спільно із готелем «Хілтон».

У квітні 2017 року ми проводили «Дні України в Італії». В межах цього заходу нами була ініційована та укладена Угода про співпрацю між італійським містом Падуя та Херсоном. Також у межах цього заходу проводились зустрічі у форматі В2В між українськими та італійськими підприємцями, сприяючи таким чином не лише проникненню італійського капіталу до України, але й подальшій євроінтеграції нашої країни.

31 травня 2018 р. у Торговельно-промисловій палаті України разом із представниками Консульства України в Італії ми організували та провели «Торговельний Форум», впродовж якого було укладено значну кількість угод між українськими та італійськими компаніями.

Найближчим часом нами заплановано низку заходів, які зміцнюватимуть українсько-італійську співпрацю. Серед цих заходів — проведення «FashionShow». Шоу включатиме до своєї програми не лише покази мод, демонстрацію виробів італійської легкої промисловості, але й дегустацію італійських вин, сирів та інших вишуканих страв італійської кухні. Захід планується на жовтень-грудень цього року в Україні і у травні 2019 р. в Італії. Організовуючи подібні проекти, ми хочемо поєднати два напрямки, що входять до вже згадуваних мною 3F, а саме — Fashion та Food.

Також читайте:  Єдине, що може убезпечити Україну — це єдність України як держави

Крок за кроком Україна наближається до Європи і мені дуже приємно, що у цьому процесі, у якому беруть участь італійські підприємці та італійські політики, є внесок мій та нашої компанії.