Олексій Дідігуров – про проекти у рамках промоції позитивного іміджу головних повітряних воріт країни

0
484

Провідний спеціаліст з питань піару та комунікацій міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексій Дідігуров ексклюзивно для FD розповідає про міжнародні проекти, які були ініційовані й проведенні ним у рамках промоції позитивного іміджу головних повітряних воріт країни, та про те, як він отримав статус Посла Доброї Волі держави Ізраїль…

Працюючи головним редактором авіажурналу «Boryspil Magazine», я повинен відвідувати різні країни світу з метою написання ознайомчих репортажів про цікаві місцини нашої планети.

Так, у квітні 2017 я відвідав Ізраїль. Журнал із моїм репортажем потрапив до рук міністра туризму Ізраїлю. Мій репортаж, на його думку, дуже добре висвітлював природу та характер цієї близькосхідної країни і саме через це, за сприяння пана міністра, я отримав грамоту Посла Доброї Волі Ізраїлю.

В Ізраїлі діє спеціальна програма. Вони знаходять людей, які розповідають про цю країну у світі. Але, розповідаючи про Ізраїль в Україні, я хотів також інформувати ізраїльтян про нас. Разом із відомою ізраїльською художницею та головним редактором арт-журналу «КАН» Ханною Барак Енджел ініціювали спільний мистецький проект. У журналі «КАН» я розповідаю про сучасних українських художників, а вона у «Boryspil Magazine» розповідає про сучасне ізраїльське художнє мистецтво.

Також читайте:  Мохаммад Захур - як починався його бізнес, благодійність та про українську політику

Аеропорт — це не лише транспортні ворота.

Керівництво летовища докладає багато зусиль для того, щоб Аеропорт «Бориспіль» сприймався не лише як транспортний вузол, але також як мистецький об’єкт, який займає певну нішу у популяризації України та просуванні її позитивного іміджу серед іноземців.

Для цього я започаткував проект «Небесні Ластівки» — фестиваль авіаційної моди.

На цьому фестивалі експертне журі обирає найкращу форму для бортпровідників авіакомпаній-партнерів «Борисполя». До цього конкурсу долучаються перспективні та креативні українські дизайнери.

Минулого року в цьому конкурсі перемогла молода дизайнерка Марія Барміна, яка розробила проект форми для компанії «Air Baltic». Своєрідним призом для неї стало замовлення на пошиття корпоративної форми для аеропорту «Бориспіль».

Також читайте:  Демократична держава на сході Європи сьогодні є гарантією безпеки ЄС. Ребекка Гармс

Серед тих проектів, які мали благодійне спрямування, хотів би зазначити презентацію відомої книги французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері. Це спільний проект аеропорту «Бориспіль» та видавництва «Київський Дім Книги».

«Київський Дім Книги» видав цей відомий твір англійською мовою. Оскільки сюжет книги пов’язаний із авіацією, ми провели цю презентацію в аеропорту «Бориспіль», на яку запросили відомих представників ділових та мистецьких кіл а також вихованців Бориспільського дитячого будинку.

Упродовж презентації нам вдалося зібрати 30 тисяч гривень та придбати для сиротинця ігрову приставку й телевізор. Розумію, що цього замало, але ми не зупиняємося й плануємо нові благодійні заходи цьогоріч. Не хочу розкривати усіх таємниць — щоб не наврочити.

Також читайте:  Найкраще, або нічого! Ярослав Пригара

Насамкінець, у цей непростий час, хочу побажати читачам видання «Fashion of Diplomacy», щоб слова Джона Кеннеді — «не питайте, що ваша країна може зробити для вас, питайте, що ви може зробити для власної країни» надихали вас.

Не варто зупинятися. Я продовжую навчатися. Вчувся у Національній академії Державного управління при Президентові України за спеціальністю «Комунікації» адже хочу принести більше користі моїй Україні.

Наша країна варта того, щоб ми працювали та жили заради неї…