Привабливе і якісне довголіття стає реальністю з Mayami Beauty Esthetic

0
377

Світовий тренд на привабливе і якісне довголіття набуває популярності і в Україні.

Жінка залишається жінкою завжди — і в 25 років і в 70. Красиве і доглянуте обличчя, пружну шкіру, здорове тіло, сяюче волосся допоможуть зберегти у київській клініці краси MayaMI Beauty Esthetic. Тут знають, як працювати з вами, щоб до елегантного віку ви виглядали як Джейн Фонда. Також спеціалісти клініки знають секрети, як допомогти і чоловікам.

Центр заснувала Майя Макушенко. Пані Майя за фахом лікар-дерматокосметолог і трихолог. Понад 15 років займається косметологією.

— Основний напрямок у нас — естетична медицина і все, що з нею пов’язане. Ми комплексно займаємося здоров’ям жінки. Це і естетична косметологія і естетична гінекологія.

Естетична косметологія включає в себе також апаратну косметологію, ін’єкційну. Ну і все, пов’язане з доглядом обличчя й тіла.

Також читайте:  Подальший розвиток Євросоюзу

Також ми представляємо новий напрямок — гінекологія. Кажуть, у жінок є два обличчя. Цей напрямок в Україні досить молодий, але популярний. Це і лазерна, і естетична, і клінічна гінекологія. У різні моменти свого життя жінки зустрічаються із гормональним дисбалансом. Це може бути у підлітковому віці й у більш зрілому. Такі дисбаланси позначаються і на стані шкіри. Тому взаємодія гінеколога та ендокринолога дуже важлива. Окреме питання — жінки елегантного віку. Їм потрібен особливий догляд і увагу до шкіри та тіла. Тому є два головні напрями, за якими працюємо з нашими пацієнтами.

У клініці використовують засоби з догляду кращих світових виробників в індустрії краси

— Всі люди різні, кожен має свої особливості. Тому й потреби у кожного свої. Відповідно і засоби треба обирати індивідуально.

Також читайте:  Наша мета — 100 безвізових країн для українців

Ми використовуємо засоби всіх відомих світових виробників. Я багато подорожую. Бувала майже на всіх виробництвах косметичних засобів в індустрії краси. Для мене важливо бачити якість продукції, сировину, з якої її виробляють. Так буду впевнена у результаті і лікуванні пацієнта.

Бо основна наша концепція — бути спрямованим на кінцевий результат. Щоб пацієнт отримав бажане.

Коли жінці треба звертатися до косметолога та спеціаліста з естетичної гінекології

— До косметолога головне не запізнитися. Ідеально це із віку 25 років. Чим раніше ми почнемо доглядати за шкірою, розуміти зміни і причини, тоді профілактикою і невеликою корекцією довше зможемо зберегти якість шкіри.

Довше вдасться залишатися молодою і привабливою. Зараз у світі йде тренд — за молоде і привабливе довголіття. Всі хочуть жити довго і якісно. Ми допомагаємо жінкам жити якісніше. У 70 років кожна з нас уявляє себе не немічною бабусею, а сильною привабливою жінкою, яка подорожує і веде активний спосіб життя. Думаю, чим раніше почнемо над цим замислюватись, тим простіше це буде реалізувати.

Також читайте:  Чи можна досягти успіху в сучасній Україні?

У клініці значна частина клієнтів — чоловіки.

— Біля 40 відсотків наших клієнтів — це чоловіки. Останнім часом їх стало більше. Вони цікавляться станом своєї шкіри і волосся. Коли я була у Кореї, то здивувалася — там у чоловіків дуже важливо доглядати за волоссям. Якщо чоловік має поганий нездоровий вигляд, з ним можуть не укласти угоду.

Також у нас працює лікар-остеопат. Є сучасне відділення spa. Працюють перукарі-стилісти, майстри нігтьового сервісу, візажисти.