Привітання з Днем Незалежності України від Послів інших країн

0
1405

Посол Франції в Україні Ізабель ДюмонДорогі українці!

З великою радістю вітаємо вас з Днем Незалежності. Більш ніж чверть століття минуло з дня проголошення незалежності України, і вже чверть століття наші країни підтримують двосторонні дипломатичні відносини. Але, насправді, долі Франції та України пов’язані вже більш ніж тисячу років, відтоді як Анна Київська перетнула всю Європу, щоб стати королевою Франції. Нас єднають дружні відносини, які ми плекаємо, розвиваємо та постійно зміцнюємо завдяки зростаючому співробітництву, не зважаючи на перешкоди. Цього року Україна зробила символічний крок, пов’язаний із лібералізацією візового режиму з країнами Шенгенської зони та введенням в дію Договору про асоціацію з ЄС. Це результат колосальної роботи, яка була здійснена у складних умовах дестабілізації України з боку Росії. Друзі-українці, ви показали свою наполегливість, силу та цілеспрямованість. Франція і Європейський Союз продовжують підтримувати вас, як робили це досі, і робитимуть надалі, на шляху до миру. Хай живе Україна!

З повагою, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні

Ізабель Дюмон!

 

Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-ГуВід народу Кореї щиро вітаю Україну з національним святом Днем Незалежності. У цей світлий день бажаю українському народу миру, процвітання і нових звершень. Сьогодні ви показали волю до захисту своїх кордонів та демократичних цінностей. Історії наших народів мають спільні етапи. Вірю, що такий працелюбний і мудрий народ досягне бажаних вершин. Ми впевнені в успіху українсько-корейських двосторонніх відносин задля добробуту наших держав.

З повагою, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні

Лі Янг-Гу

 

Посол Азербайджанської республіки в Україні Азер Худаяр оглу ХудієвВід імені Посольства Азербайджану та від себе особисто хочу привітати Україну з 26 річницею Незалежності.

Також читайте:  «Повний вперед» для Макрона

На сьогодні в ООН входить 193 держави, підтверджуючи свою незалежність. Для кожного українця велика гордість що державний прапор України піднятий в ООН.

Азербайджан бачить Україну сильною, багатою та європейською державою.

Незалежність держави — це надбання кожної нації. Вважаю, що День Незалежності України є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

Тому, користуючись нагодою, вітаю з Днем Незалежності всіх українців, бажаю миру, добробуту та процвітання.

З повагою, Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської республіки в Україні

Азер Худаяр оглу Худієв

  

Посол Турції в Україні Йонет Дж. ТезельШановні українські друзі, Хотів би привітати Вас з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Дружні відносини та розвиток двостороннього і регіонального співробітництва існують між Туреччиною та Україною з перших днів незалежності України. Сьогодні, завдяки безвізовому режиму між Туреччиною і Україною та можливості подорожувати за внутрішніми паспортами, наші громадяни можуть легко відвідувати обидві країни та знову відкривати для себе їх спільну культурну та історичну спадщину. Ми прагнемо розвивати нашу співпрацю в усіх сферах: від торгівлі до спорту, від підземних шахт до космосу. Наші відносини мають характер стратегічного партнерства. Туреччина надалі підтримуватиме територіальну цілісність України, а також демократичну волю українського народу обирати свій власний шлях.

З повагою, Надзвичайний та Повноважний Посол Турції в Україні

Йонет Дж. Тезель

 

Посол Угорщини в Україні д-р Ерно КешкеньЯк посол Угорщини в Україні, з великою любов’ю вітаю жителів України з Днем Незалежності! Угорщина, як гарний сусід, значно долучилась до того, щоб у серпні 1991 р. Україна прийняла Акт проголошення незалежності. Угорщина — держава, яка однією з перших визнала незалежність України, перша країна, яка встановила дипломатичні зв’язки з незалежною Україною й перша, яка відкрила своє посольство у Києві. Сьогодні Угорщина є солідарною з національностями України, підтримує вибір її європейського шляху. Бажаю, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир! Насамперед, миру та процвітання Україні!

Також читайте:  Перші і найважливіші завдання культурної дипломатії на зовнішньому напрямі

З повагою, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні

д-р Ерно Кешкень

  

Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Й. В. Салема Аль–КаабіШановна редакціє журналу “Fashion of Diplomacy”, дорогі читачі!

По-перше, хотів би висловити своє захоплення та повагу Вашому чудовому журналу, який висвітлює важливі події та вважається одним із найавторитетніших видань країни. Від мене особисто та від імені Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні висловлюю сердечні вітання дружньому українському народу з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Бажаю Вашій країні подальшого прогресу та процвітання у всіх сферах діяльності.

Цього року Об’єднані Арабські Емірати та Україна відзначатимуть 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин. Ми, як Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні, докладаємо зусиль для їх розвитку та укріплення задля добробуту наших дружніх народів і закладення основ плідної співпраці в інтересах Об’єднаних Арабських Еміратів, України та всіх миролюбивих націй.

Дозвольте ще раз висловити мої привітання та подякувати Вашому журналу за можливість звернутися до українського народу.

З Днем Незалежності!

З повагою Надзвичайний і Повноважний Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні

Салем Аль Каабі

 

Посол Кувейту в Україні Рашид Хаммад Аль-АдваніДля мене велика радість і висока честь займати посаду Посла Держави Кувейт у дружній Україні.

Також читайте:  Іноземні інвестиції в Україні. Кінець ХІХ — початок ХХ ст

Між Україною та Державою Кувейт не припиняється активний обмін офіційними візитами. Останнім з яких був візит Заступника Міністра закордонних справ Держави Кувейт, Його Високоповажності пана Халіда Сулеймана Аль-Джаралла, під час якого були проведені політичні консультації з метою розробки плану подальших дій для розвитку двосторонніх відносин між нашими країнами.

Особисто для мене, Україна була завжди близькою моєму серцю. Тому, користуючись нагодою, хочу привітати дружній Український народ та Українське керівництво з Днем Незалежності та побажати миру, прогресу і процвітання.

З повагою, Надзвичайний та Повноважний Посол Кувейту в Україні

Рашид Хаммад Аль-Адвані

  

Посол Королівства Саудівська Аравія в Україні Джудія АлхазалПерш за все хочу висловити щирі вітання політичному керівництву України та дружньому українському народу з нагоди відзначення 26-ої річниці незалежності України.

Кожен народ має визначний день в своїй історії — день, який залишиться яскравим світлом для майбутніх поколінь, день, який наповнюватиме серця молодих людей гордістю та шаною, надаючи їм цілеспрямованості та сили, аби побудувати своє сьогодення та майбутнє.

26-та річниця незалежності України — національна подія, яка відображає здатність українців протистояти новим викликам і труднощам, здобуваючи перемогу власною волею в досягненні свободи та незалежності.

Під час моєї місії, яка триває понад 7 років, я спостерігав величезні та швидкі кроки, зроблені Україною на шляху будівництва та розвитку, тож бажаю цій дружній країні сталого прогресу та процвітання.

З повагою, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Саудівська Аравія в Україні

Джудія Алхазал