Термальні джерела та риби-лікарі — Туреччина вражає

0
190

28 вересня 2018 року у турецькому місті Сівас під патронатом та за активного сприяння Турецької Асоціації Медичного Туризму (ТНТС) було проведено Третю Міжнародну Конференцію, присвячену медичному туризму та турецьким термальним джерелам.

Стародавнє місто Сівас та однойменна провінція, столицею якої він є, відомі у Туреччині своїми термальними джерелами, води яких мають особливі лікувальні властивості і є чудовими ліками від захворювань шкіри та нервової системи.

Зробити надбання Туреччини загальносвітовим і перетворити Сівас та його околиці на лікувальний курорт світового значення — таку амбітну мету поставили перед собою уряд провінції та ТНТС, запросивши цьогоріч на конференцію лікарів, фахівців у сфері медичного туризму та представників ЗМІ із понад 25 країн світу.

Також читайте:  Сота річниця укладання Брестського Мирного Договору

Учасники конференції мали змогу не лише ознайомитися із сучасними та комфортабельними готелями, що побудовані у безпосередній близькості до джерел термальних вод, але й відчути на собі, занурившись у них, усю позитивну лікувальну дію цих джерел.

Особливе зацікавлення та особливий захват учасників конференції викликав візит до міста Кангал, у басейнах якого розводять лікувальних риб — вони присмоктуються до людського тіла й після цієї процедури людина відчуває значне покращення свого фізичного та психологічного стану. Вкрай дієвими є ці незвичайні риби-лікарі при лікуванні важкого захворювання — псоріазу. Саме цю їхню властивість згадували представники місцевого університету під час конференції у розмові про перспективи медичного туризму у цьому регіоні Туреччини.

Також читайте:  Сім природних чудес України. Микола Томенко

Окремо слід наголосити на багатій історичній спадщині провінції Сівас, яка впродовж століть була домівкою та пристановищем для багатьох народів і культур і яка може здивувати навіть найвибагливішого туриста.

Враховуючи ту позитивну динаміку, якою відзначається розвиток медичного туризму у провінції Сівас та розмаїття її культурних та історичних пам’яток, можна стверджувати, що невдовзі дружня Туреччина асоціюватиметься в українських туристів не лише зі Стамбулом та Анталією.