UDC Ukrainian Diamond Center — Diamonds are forever!

0

Історія діамантів починається одночасно з історією алмазів, адже діамант — це огранений ювелірний алмаз. Визначити точний час появи алмазів у житті суспільства вкрай важко, а вже з’ясувати, коли до цього мінералу стали ставитися як до коштовного каменю — то й зовсім неможливо. Відомо, що в Європу вони стали потрапляти в VI–V століттях, а ось як дорогоцінний камінь діамант стали використовувати значно пізніше, тільки тоді, коли з’явилися способи його ограновування — приблизно 550 років тому. Звісно ж, ця коштовність припала до душі всім жінкам. Згодом з’явився вислів: — Кращі друзі дівчат — це діаманти!!!

Про розвиток діамантового бізнесу в Україні сьогодні ми говоримо з Президентом UDC Ukrainian Diamond Center, Давідом Бен Нуном.

Давід, як довго Ваша компанія працює на українському ринку?

— Компанія Ukrainian Diamond Center понад 20 років займається огранюванням і продажем діамантів, а також успішно працює в сфері створення ювелірних виробів з нашою продукцією.

У чому полягає Ваша головна відмінність і головна перевага Вашої компанії як порівняти з іншими аналогічними структурами?

— Ми самі огранюємо наші діаманти та як виробники можемо запропонувати величезний асортимент і прийнятні ціни на діаманти та ювелірні вироби. Керівники компанії Ukrainian Diamond Center є дійсними членами Ізраїльської алмазної біржі. Ми постачаємо діаманти власного виробництва з повністю cупровідними документами та сертифікатами іншим ювелірним підприємствам для створення прикрас. Наша компанія має унікальний і найбільший в Україні шоу-рум зі зразками готової продукції та широким асортиментом виробів, розташований в центральному офісі UDC Ukrainian Diamond Center.

Також читайте:  Олександр Покришка про «Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області»

UDC Ukrainian Diamond Center — Diamonds are forever!У багатьох успішних компаніях є своя філософія успіху. Яку філософію успіху маєте ви?

— Наша філософія — DIAMONDS ARE FOREVER! Ми створюємо красу. Дуже цінуємо та любимо прекрасну половину людства — жінок. Вдало підібрані ювелірні прикраси роблять образ яскравішим. Мода змінюється, а діаманти завжди в моді. Вечірній вихід вимагає справжніх скарбів. Жінки, як і раніше, прагнуть до розкоші, здатної підняти настрій і самооцінку, розставити акценти та привабити захоплені погляди, а також стати чудовою інвестицією на майбутнє. До того ж, і вечір здається прекраснішим, коли навколо блищать діаманти. Філософія нашого бренду підносить любов і талант на службу дійсно високого мистецтва. Любов, мов іскристий діамант, грає нашими почуттями та надихає на творчість. А неповторна краса справжніх діамантів — головний скарб ювелірного шедевру. Діаманти завжди вважалися символом вічності, любові та статусу.

Наскільки важко працювати на українському діамантовому ринку?

— Український діамантовий ринок за період існування компанії розвивався та суттєво змінювався. Українці люблять носити прикраси, в тому числі з діамантами. Додатково до основних ювелірних заводів України додалися сто компаній, що займалися виробництвом, імпортом та реалізацією ювелірних виробів з діамантами. Зокрема, в Україні з’явилася дешева та неякісна продукція. Тому й конкуренція в цій галузі не завжди чесна та етична, дуже важливо знати — де купувати ювелірні вироби або діаманти з супровідними документами, з ким налагоджувати ділові взаємини. Багато відкривалося компаній, які намагалися займатися реалізацією діамантів, але пропрацювали вони недовгий час і закрилися. Ми працюємо понад 20 років. І я, як віце-президент Асоціації ювелірів України, можу з гордістю сказати, що за ці роки нам вдалося зберегти репутацію та довіру до компанії, а також налагодити співпрацю з провідними ювелірними заводами.

Також читайте:  Мохаммад Захур - як починався його бізнес, благодійність та про українську політику

У чому головна відмінність українського ринку ювелірних виробів від європейського?

— Головна відмінність українського ринку від європейського — різниця в культурі народу та життєвих пріоритетах, яка зумовлює різний підхід до ювелірних виробів. В Україні жінки люблять носити ювелірні вироби в різних життєвих обставинах — на роботі, ввечері, на свята або на відпочинку та ставляться до них як до обов’язкового аксесуару на вихід. А також вкладення в ювелірні вироби, як і в золото — спосіб збереження заощаджень.

Тому відкрилося багато ювелірних супермаркетів і великих ювелірних кварталів у кожному торговельному центрі. В Європі не буває ювелірних супермаркетів, більше поширені ювелірні бутіки або магазини. Підхід у європейських дам до прикрас інший, вони їх більше носять для особливих подій.

UDC Ukrainian Diamond Center — Diamonds are forever!

Чи займаєтесь Ви благодійністю або громадською діяльністю?

Також читайте:  Ющенко Віктор Андрійович - Ексклюзивне інтерв'ю для журнала "Модна дипломатія"

— Я, як президент компанії Ukrainian Diamond Center та віце-президент Асоціації ювелірів України, постійно підтримую ювелірну галузь. Щороку наша компанія є діамантовим партнером понад XII ювелірних виставок в Україні. Також я входжу до Правління Ділової Ради «Україна-Ізраїль». Ми допомагаємо розвивати взаємини між двома країнами, які мають багато спільного. Беремо участь у деяких громадських і соціальних проєктах.

Чи є серед Ваших клієнтів представники української політичної еліти?

— До магазинів UDC Ukrainian Diamond Center приходять різні відвідувачі, які бажають придбати діаманти або прикраси з діамантами безпосередньо у виробника за спеціальними цінами. Портрет нашого клієнта дуже різний. І зрозуміло, що кожному відвідувачу ми гарантуємо конфіденційність.

Це можуть бути успішні та заможні люди, акціонери або політики, причому, не лише з України, оскільки ми брали участь вже в понад 150-ти ювелірних міжнародних виставках. Також у нас купують прикраси ті клієнти, які бажають їх подарувати або залишити у спадок улюбленим дітям й онукам.

Які плани у Вас на майбутнє?

— Я впевнений, що Україну чекають кращі часи і більш спокійна атмосфера для зарубіжних інвесторів, і цей складний кризовий час пройде. Як писав цар Соломон: «Все пройде, і це теж». У наших планах розвивати продаж діамантів для ювелірних компаній, розширювати роздрібну мережу магазинів і робити діаманти більш доступними для подарунків близьким і коханим. DIAMONDS ARE FOREVER!