Українське має особливу енергетику – Айна Гассе

Ім’я Айни Гассе асоціюється із вишуканістю, стилем і статусом. Вона першою з українських дизайнерів увійшла до Національної палати моди Італії. Колекції її модного дому щоразу приємно дивують і надихають. Для Fashion of Diplomacy пані Айна розповідає, без чого не може обійтися жодна ділова жінка і як створити власний неповторний стиль.

Чим відрізняється сьогодні українська модна індустрія від світових брендів?

— У нас дуже працьовиті й талановиті модельєри. Не маючи тієї школи, такого вибору матеріалів та умов як, наприклад, в Італії чи Англії, ми створюємо справжні шедеври і пропонуємо світові ексклюзивні речі. За це нас цінують. Наша індустрія моди невпинно розвивається. Відкриває нові формати і розширює горизонти. Українські дизайнери — це альтернатива усталеним брендам. Made in Ukraine створює унікальність і самобутній стиль. Українське має особливу енергетику.

Часто наші політики і представники бізнесу після закордонних поїздок розповідають, як іноземці дивуються якості і стилю одягу українських дизайнерів.

— Україна зараз виборює своє місце на глобальній економічній арені. Тому не всі вірять, що тут люди можуть створювати насправді гідний продукт. Це дуже відчувається, коли беремо участь у виставках чи показах за кордоном. Часто можна почути «Ви з України?

Також читайте:  В Україні представили масштабне дослідження української індустрії моди

Ви там створюєте такі якісні речі?» Нашу державу лише відкривають для себе. Суспільство змінюється, особливо останні чотири роки, і ці зміни та настрої позначаються й на нашій роботі. Ми стали на кілька кроків ближчими до Заходу. Але треба докласти ще чимало зусиль, щоб український fashion почав там працювати на повну.

Також читайте:  Ольга РЕДЗЮК, засновник тренінгової компанії «Olerom»

З чого починався Ваш бренд?

— Після інституту я відкрила власне ательє, потім дизайн-студію. Зі мною вчилася і росла моя команда. Щоразу ми ставили перед собою все складніші завдання. Швидко вийшли на рівень, коли можемо шити абсолютно все — від купальників до шуб, як жіночий, так і чоловічий одяг. На тому етапі почали створювати власні колекції, брати участь у модних показах та престижних виставках.

Сьогодні ми команда з єдиним серцем, ідеєю. Щодня працюємо над тим, щоб зробити наших клієнтів більш щасливішими.

В одному з інтерв’ю Ви сказали: «Ми строго дотримуємося правил корпоративної етики, завжди зберігаємо таємниці наших клієнтів». Що може бути таємницею дизайнера?

Також читайте:  Єдине, що може убезпечити Україну — це єдність України як держави

— Насправді багато чого. Якщо замовник нашого модного дому висловлює побажання зберегти в таємниці інформацію щодо своїх смаків, об’ємів фігури, а також ціни на замовлення та ін., то й ми в жодному разі не маємо право її розголошувати.

«Чорний — найвеличніший з кольорів. На його фоні грають будь-які барви. Чоловік у чорному — елегантний, а жінка — загадкова та сексуальна. Цей колір завжди додає стрункості. Він поза модою»

Можете дати кілька порад від Айни Гассе для жінок, які цінують стиль і не порушують протокол?

Також читайте:  У мирний час Україна могла бути містком між Європою і Євразією

— Що для жінки вкрай важливо? Бути в усіх ситуаціях неперевершеною, гарно і достойно виглядати. Неможливо без правильного одягу створити ідеальний образ навіть незрівнянній красуні. Це начебто знають всі, але іноді не дотримуються правил. У гардеробі кожної леді мають бути базові речі. Особливо, якщо у вас часті відрядження і статус зобов’язує до ділового стилю. Треба ретельно відібрати жакети, блузи, спідниці, сукні.

Обов’язково ті, які бездоганно сидять і пасують.

Також читайте:  Еммануель Макрон витратив понад 30000 доларів на макіяж за три місяці

Одяг варто обирати, зважаючи на свій кольоротип. А їх є чотири — осінь, зима, весна, літо. Так можна створити досконалий гардероб.

Якщо треба дотримуватися протоколу, краще проконсультуватися з фахівцем, справжнім знавцем своєї справи. Лише так можна уникнути помилок.

Які особливі послуги отримують vip-клієнти Вашого модного дому?

— Ми допомагаємо нашим замовникам створити індивідуальний образ, актуальний поза часом і трендами. При цьому враховуємо все — від темпераменту, кольоротипу, діяльності, характеру і сімейного стану. Кінцевий результат виходить настільки цікавий і особистий для людини, що уявити інакше її не можливо.

Які правила для Вас є головними у роботі?

— По-перше: ми повинні завжди вчасно віддати замовлення. Навіть якщо доведеться працювати вночі.

Також читайте:  «Вся Україна» – на службі суспільства і національних цінностей

По-друге: вбрання повинне бути легким за своєю енергетикою. Не важливо, чи чоловік, чи жінка, ви повинні відчувати себе в ньому на 100 відсотків упевнено.

Моя команда добре знає, що шити треба на позитиві, тоді річ приноситиме радість. Багато хто з наших замовників каже: «В цьому вбранні мені завжди щастить!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 87 = 97

Must Read

Лідер об’єднаної територіальної громади року – Людина року – 2018

Вадим ГАЄВ Новопсковський селищний голова (Луганська обл.) Нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування в Україні, високий професіоналізм...

Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем зробить життя людей наших країн кращим

Президент Петро Порошенко переконаний, що підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не лише сприятиме співробітництву двох країн, а й зробить кращим...

Степан Кубів підписав Угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем!

Ізраїль став 46 країною, з якою Україна підписала Угоду про вільну торгівлю. З моменту набуття нею чинності будуть скасовані ввізні мита для близько 80%...