Унікальний центр дентальної хірургії і стоматології професора Вєсової

0

«Найважливіше для пацієнта — це правильно поставлений діагноз, що дає змогу призначити адекватне та оптимальне лікування, не втратити час та не погіршити стан здоров’я»

Центр дентальної хірургії і стоматології професора Вєсової — це унікальна інноваційна клініка, заснована щелепно-лицевим хірургом, доктором медичних наук, професором Оленою Петрівною Вєсовою.

Ринок стоматологічних послуг в Україні є достатньо конкуренто-містким. У чому секрет успіху Вашої клініки?

З самого початку ми прагнули створити клініку, основним профілем діяльності якої, окрім загальної стоматології, є дентальна хірургія.

Сферою моєї професійної діяльності вже більше тридцяти років є щелепно-лицева хірургія та імплантація зубів. Разом з нашою клінічною командою ми успішно проводимо операції, спеціалізуємось на складних випадках. Ця ніша клінічних послуг на українському ринку майже не заповнена та користується активним попитом, через те, що існує брак дійсно вузьких спеціалістів з успішним досвідом роботи у цій галузі. В «Клініці професора Вєсової» ми реалізували весь цикл стоматологічних послуг, починаючи від діагностики (включаючи комп’ютерну томографію), хірургії, лікування каналів під мікроскопом, завершуючи терапевтичним лікуванням та послугами реабілітаційної естетичної косметології.

Як починалося створення Вашого медичного закладу?

Ідея створення клініки існувала давно, однак реалізувалась вона декілька років назад.

Мені було не легко відважитись на цей крок, тому що нам хотілось створити успішний професійний проєкт, в який би були залучені найкращі відомі спеціалісти з високими показниками успішності проведення лікувальних процедур. Я особисто оцінюю роботу кожного лікаря, відстежую кожний процес лікування наших пацієнтів. На сьогоднішній день у нашій команді найкращі щелепно-лицеві хірурги, стоматологи-терапевти, дитячі терапевти, ендодонти, ортодонти та протезисти. До нашої команди приєднались також молоді талановиті спеціалісти, які володіють кількома іноземними мовами та не мають перепон та обмежень в отриманні найактуальнішої інформації в професійній сфері. Серед них мої колишні студенти та учні, які проходили стажування у закордонних клініках, технічно та акуратно виконують ендодонтичні роботи на найсучаснішому обладанні Zeiss — це один з найбільш перспективних напрямків у сучасній стоматології, яке дозволяє зберегти зуб та запобігти видаленню.

Нелегким, але необхідним етапом розвитку клініки було формування команди адміністраторів та персональних координаторів, довелось докласти чималих зусиль, щоб зібрати на навчити існуючу команду працювати у відповідності за нашими високими стандартами обслуговування пацієнтів.

Що саме відрізняє Вашу клініку від решти подібних установ в Україні та Києві?

В нашій клініці для кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальні рішення, застосовуючи комплексні унікальні авторські методики, які дозволяють, на відміну від практики інших клінік, уникнути видалення зуба, зберегти його, ми ніколи не призначаємо зайвих, невиправданих хірургічних втручань. Наші методи малоінвазивні та малотравматичні, що сприяє швидкому відновленню прооперованих ділянок. Завдяки щадним методам втручання, наші пацієнти майже не втрачають працездатність, не випадають з активного робочого режиму.

Також читайте:  ОНКОЛОГІЮ В КЛІНІЦІ СПІЖЕНКО ЛІКУЮТЬ РОБОТИ

Ми першими надали можливість реабілітації хворих після оперативного втручання та стоматологічних захворювань (неврологічна симптоматика, деформуючі рубці шкіри та слизової після, наприклад, отриманих травм, в тому числі у дорожньо-транспортних подіях). Пацієнти не мають залишатись наодинці зі своєю проблемою без медичного супроводу.

Наш принцип роботи — якщо робити, то робити до повністю успішного результату. На теперішній час до нас звертаються колеги-лікарі з інших профільних партнерських клінік щодо реабілітації своїх пацієнтів, це прояв великої професійної довіри.

Найважливіше для пацієнта — це правильно поставлений діагноз, що дає змогу призначити адекватне та оптимальне лікування, не втратити час та не погіршити стан здоров’я. Зі всіма нашими пацієнтами ми зберігаємо протягом багатьох років теплі дружні стосунки, стаємо сімейними лікарями.

Ми підтримуємо професійні стосунки з багатьма суміжними спеціалістами, імплементується міждисциплінарний підхід до обстеження та лікування пацієнта, адже не буває автономного стоматологічного захворювання, як правило існує системний підхід до пацієнта та його хвороби. Важливий напрямок нашої діяльності — профілактика появи дентальних патологій і саме тому ми практикуємо мультидисциплінарний підхід.

Унікальний центр дентальної хірургії і стоматології професора Вєсової

Чи існують певні медичні послуги, які можуть бути забезпечені лише у Вас?

Так, ми проводимо щадний тип хірургічних втручань, ми не робимо традиційних для хірургії розрізів слизової тканини, використовуємо лоскутні пластичні операції, які майже не залишають рубців, та дозволяють уникнути, на жаль, такого розповсюдженого в хірургії наслідку — некрозу. Ми також спеціалізуємось на лікуванні слинних залоз та запаленні трійчастого нерву, вирішуючи неврологічні проблеми.

На відміну від інших клінік, ми розглядаємо проблему в комплексі, всі сучасні методи лікування та діагностики використовуються у якості підготовчих етапів перед складними хірургічними втручанням, з метою зберегти та відновити кісткову та м’які тканини. Ми робимо багато складних операцій, які не в змозі виконати на тому ж самому рівні інші заклади.

Я була одним з перших імплантологів в Україні, хто почав встановлювати імпланти від виробника Nobel Biocare, які відрізняються від інших високою технологічністю, найвищим ступенем надійності та тривалості експлуатації, а також приживлюваності. Однією з перших в Україні на сучасному рівні оволоділа хірургічною пародонтологією. В нашій клініці ми зібрали чудову команду ортодонтів, це унікальні спеціалісти, які розробляють складні ортодонтичні моделі зліпків щелеп, оцінюють, реконструюють історію переміщення зубів до теперішнього природного стану, моделюють параметри та роблять прогноз яким чином, зі врахуванням природного фактору можливо провести корекцію прикусу, щоб уникнути невдалих дій та повернення ситуації у початок, не змістити кісткову систему та досягти результату. Щоб отримати бездоганний результат — робота кожного члена команди лікарів має бути бездоганною, це наш пріоритет в роботі.

Також читайте:  «Українська Бельгія», або «Десята Бельгійська провінція»

Як Ви оцінюєте загальний стан дентальної хірургії в Україні?

Я б відзначила досить стрімке зростання попиту на послуги професійних хірургів-імплантологів та хірургів-пародонтологів. Я б розділила пацієнтів на групи, одна з яких прагне отримати максимально якісні послуги, погоджуються на проведення всіх підготовчих етапів лікування з метою реалізації успішної імплантації з гарантованим тривалим результатом. У той же час інша група пацієнтів погоджується отримати послуги від непрофільних спеціалістів, без належних підготовчих етапів. До нас постійно звертаються пацієнти після невдалих операцій, яким ми буквально рятуємо ситуацію та усуваємо важкі післяопераційні ускладнення.

Ми робимо свій значний внесок у розвиток цієї медичної галузі, разом з моєю донькою, також щелепно-лицевим хірургом Анною Кривошеєвою, викладаючи багато років на кафедрі щелепно-лицевої хірургії, надаємо лікарям післядипломну освіту, крім того, цінну можливість практики на базі нашої клініки. Шлях становлення молодих спеціалістів складний та багаторічний, але це наше майбутнє і майбутнє української медицини.

Чи є запровадження страхової медицини порятунком для вітчизняної системи охорони здоров’я, чи це тільки погіршить загальну ситуацію, що склалася?

Я вважаю впровадження страхової медицини може стати ковтком свіжого повітря у функціонуванні системи охорони здоров’я.

Населення зможе нарешті отримати доступ до якісних послуг у приватних та державних медичних закладах. Це сприятиме двосторонньому стрімкому розвитку як медичного бізнесу, так і державні лікарні зможуть отримати достатнє фінансування для забезпечення матеріальної бази та парку обладнання.

Страхова медицина зрештою може, певним чином привести до покращення якості послуг, завдяки контролю з боку експертних спеціалістів страхових компаній за роботою лікарів, хоча це, на жаль, скоріш за все відобразиться на вартості самого страхування. Перехід на страхову медицину, у будь-якому випадку, має здійснюватися поетапно, враховуючи рівень середніх доходів населення.

У чому, власне, полягає індивідуальний підхід до кожного пацієнта у Вашій клініці?

У комплексному підході. За звичай, пацієнт приходить на консультацію терапевта, який може видати направлення на хірургічне втручання, або до інших спеціалістів. Але хірургічна проблема вимагає уваги і розроблення плану лікування саме з боку фахового хірурга.

Я б порівняла це з ремонтом та оздобленням помешкання: в одному випадку ви самостійно, орієнтуючись на своє бачення, закуповуєте ремонтні матеріали та меблі, наймаєте ремонтників. В іншому випадку: ви звертаєтесь за послугами досвідченого дизайнера, який оглядає ваше помешкання, робить розрахунки, оцінює стан будинку в цілому. Розробляє відповідний план, змальовує в деталях дизайн майбутнього інтер’єру, з врахуванням ваших особливостей, звичок, та уподобань.

Підбирає кольори, форму меблів, оздоблення стін. Після закінчення його роботи, ви отримуєте завершений досконалий інтер’єр, де всі деталі на своїх місцях, продумані всі дрібниці, і вам не потрібно шукати і докупляти додаткові предмети, які до того ж вже важко вписати в готовий інтер’єр. Хірург розроблює план оперативного втручання, виходячи з поставленої задачі. На медичному консиліумі ми вислуховуємо думку кожного залученого фахівця з нашої професійної команди. Модифікуємо і затверджуємо остаточний план підготовчих робіт. Що це означає для пацієнта?

Також читайте:  Термальні джерела та риби-лікарі — Туреччина вражає

Якісно та щадно проведене хірургічне втручання, відсутність значних рубцевих деформацій на слизовій, внаслідок використання авторських методів пластики, вдвічі легший та швидшіший відновлювальний період. У випадку імплантації зубів — після якісних підготовчих робіт — встановлений імплант швидко та успішно приживлюється, гарантовано тримається протягом необмеженого періоду часу. Таким чином, ми зберігаємо саме дорогоцінне для наших пацієнтів — час, який вони можуть присвятити рідним, роботі або іншим приємним і важливим речам у своєму житті, і не витрачати його на постійні виправлення неякісної роботи. З метою надати пацієнтам відчуття спокою, ми надаємо кожному пацієнту персонального координатора.

Яку кваліфікацію повинен мати лікар для того, щоб працювати у Вас? Як Ви підбираєте персонал? Що є головними критеріями оцінювання медичних фахівців?

Всіх членів професійної команди я запрошую особисто. Це перевірені часом та пацієнтами фахівці, з якими ми разом працювали протягом багатьох років. Це, без перебільшення, майстри своєї справи. Я можу порекомендувати їх, можу довірити їм беззастережно своїх пацієнтів, будучи на сто відсотків впевненою у кінцевому результаті їх роботи.

Кожен з них має високу кваліфікацію, великий досвід та бездоганну репутацію. Молодих фахівців я оцінюю також за результатами їх роботи, перевіряю, наскільки вони володіють знаннями у своїй галузі, чи готові чи готові працювати в команді, яким чином ставляться до пацієнтів: чи проявляють уважність та турботу про них.

Чи плануєте Ви розширення спектру надання медичних послуг?

Так, нещодавно ми відкрили новий для нашої клініки напрямок — постопераційна реабілітаційна естетична косметологія. Після проведених реконструкційних операцій, складних дентальних хірургічних втручань — досить часто виникає необхідність естетичних корекцій. Ми реалізуємо цю можливість в нашій клініці. Ми постійно тримаємо руку на пульсі сучасних технологій, інновацій, беремо активну участь у видатних міжнародних конгресах та науково-практичних конференціях, обмінюємось досвідом з європейськими колегами. Всі найбільш ефективні та прогресивні технологічні напрямки в щелепно-лицевій хірургії, дентальній хірургії ми використовуємо у своїй повсякденній роботі.

Чи плануєте Ви створення мережі медичних закладів?

Клініка професора Вєсової — це унікальна інноваційна компанія з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Нині ми вибудували централізований бренд, який утілює в собі високий професіоналізм, інтелектуальні рішення та якість. Ідея розширення у будь-якому випадку вимагатиме часу на формування підрозділів з найкращими спеціалістами, але ми налаштовані оптимістично.