Відень на Дніпрі

0
872

У Києві відбувся Віденський бал

Нарешті, після багаторічної перерви, у Києві відбувся Віденський бал. Легендарна подія тривала два дні — 27 і 28 жовтня. Балом опікуються мери Відня та Києва, Українсько-австрійська асоціація, Національна комісія у справах ЮНЕСКО, діаспора зі США.

Знакова міжнародна культурна подія дозволить знову заявити про Україну як про європейську державу, тож йдеться про надзвичайно важливі питання культурної дипломатії.

«Цьогорічний Благодійний Віденський бал, витриманий у кращих класичних традиціях і канонах, властивих таким міжнародним подіям. Символічно, що Віденський бал відбудеться саме зараз і саме в європейському місті — Києві за участі державних і культурних діячів Австрії, України та інших країн. Ми розглядаємо такий шанс як унікальну можливість втілення ключових загальнолюдських цінностей, на яких базуються принципи діяльності ЮНЕСКО— це, перш за все, взаєморозуміння, мир і толерантність», — переконаний голова оргкомітету балу, артист ЮНЕСКО в ім’я миру, посол української культури Герман Макаренко.

Віденські бали у світі є благодійними проектами

Кошти, зібрані від продажу лотів на аукціонах під час балу у Києві, будуть спрямовані на розвиток Центру реабілітації дітей з інвалідністю. На благодійний аукціон ексклюзивні лоти нададуть почесні гості з-за кордону.

Також читайте:  Переможець Євробачення-2017 – Сальвадор Собрал з Португалії

Гості Віденського балу

Серед віп-гостей балу були представники королівської династії Габсбургів-Лотринген, ерцгерцог Австрії Шандор Габсбург-Лотринген з дружиною принцесою Гертою Маргарет, власник елітного дому французьких вин Кловіс Теттенже, дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, відома співачка зі США Мері Вілсон та інші.