«Вся Україна» – на службі суспільства і національних цінностей

«Вся Україна» – громадська організація, яка свідчить щодня, як працюють молоді спеціалісти: вони – активні, відкриті до діалогу та встигають зробити масу цікавих і суспільно-корисних проектів одночасно!

0
967

Діяльність організації за період з 2008 року до сьогоднішнього дня охоплює велике коло питань і напрямків роботи: від окремих благодійних ініціатив до масштабних подій культурного і спортивного життя країни.

Одна з найгучніших подій, створених ГО «Вся Україна» – автопробіг 2013 року «Я – за Україну в Європі», який фінішував у Вільнюсі, та створення на центральній площі литовської столиці “Українського містечка”. Тоді волонтери з України частували литовців приготовленими просто неба українськими стравами, навчали національним зачіскам, писанкарству, козацьким бойовим мистецтвам та іншим українським традиціям. Одна з найвідоміших програм ГО «Вся Україна», яка успішно реалізується з 2012-го року, – «Сапсан». Вона допомагає у військово-патріотичному вихованні студентів і формує свідомість молоді. У теплі місяці на полігоні проводиться курс, що дає знання з конфліктології, долікарської допомоги, з тактики і володіння зброєю, практичної стрільби, навчає самозахисту.

Також читайте:  Нам ніхто не допоможе. Треба розраховувати на власні можливості

«Вся Україна» – на службі суспільства і національних цінностей

– Ця програма розрахована не на те, аби молодь завтра відправили в зону АТО, а задля того, щоб кожен у будь-якій конфліктній або надзвичайній ситуації зміг надати долікарську допомогу, правильно оцінити навколишню ситуацію, вмів протистояти нападнику та захистити себе і свою сім’ю, – розповів співатор проекту Тадеуш Муратов.

«Вся Україна» – на службі суспільства і національних цінностейДосвід, накопичений під час проведення курсу, допоміг ГО «Вся Україна» зробити ще один успішний експериментальний проект. У результаті домовленості з управлінням освіти м. Бровари, ГО «Вся Україна» провела декілька зустрічей зі школярами. Громадська організація ГО «Вся Україна» щорічно реалізує понад 50 соціально-орієнтованих проектів. У планах – розширення існуючих ініціатив та створення нових програм, що сприяють розвитку суспільства, розуміння українських цінностей і пріоритетів.

Також читайте:  Що таке Український Інститут та чим він відрізнятиметься від Британської Ради та від Гьоте-Інституту?

– Ми працюємо на розвиток суспільства, щоб молоді люди розуміли українські цінності і пріоритети, пишалися Україною, – додає Тадеуш Муратов.