Як не втрачати свою природну красу та молодість – Яна Буркало

0

Краса українок заворожує чоловіків у всьому світі. Вона у нас в генетиці. Ми вродливі, розумні, добрі, працьовиті. Все перерахувати неможливо. Загалом жінка — це берегиня, мати, кохана та в більшості — кумир. Кумир для чоловіка та кумир для своїх дітей. Як не втрачати свою природну красу та молодість, та як зберегти свою вроду з роками — сьогодні говоримо з Яною Буркало, Керівником косметологічного центру E-Cosmetology.

Яно, то що потрібно робити аби завжди бути красивою та молодою?

Як не втрачати свою природну красу та молодість - Яна БуркалоНаш ритм життя не завжди відповідає правилам здорового харчування, заняттям спортом, догляду за своєю зовнішністю і т.д.

Жінка, особливо бізнес-вумен, постійно працює, займаючи передові посади в компаніях, і часу на себе залишається все менше і менше.

Звичайно, все це залишає слід на нашій зовнішності, на нашому настрої та на нашій впевненості.

Ми живемо в XXI столітті, в якому передові технології створюються та розвиваються щодня. Звичайно, такі новітні технології є і в косметологічному сегменті. Вони дають змогу якісно доглядати за собою, своєю зовнішністю та своєю природною красою не наносячи шкоди та не витрачаючи на це велику кількість часу.

Тому я раджу постійно проходити консультацію у косметолога, завдяки якій Ви отримуєте не просто професійну пораду, а певний комплекс послуг. Але основна моя порада — це обрати для себе лікаря-косметолога, професіонала, який буде працювати в Вами не по інструкції. Основне його завдання — ретельно дослідити вашу шкіру, волосся, тіло, і лише потім планувати процедури або радити комплекс домашнього догляду.

Чим раніше ви почнете відвідувати косметолога, тим ймовірніше ви на довше збережете свою природню красу без шкоди для шкіри, тіла або здоров’я.

Якими були Ваші перші кроки на косметологічному ринку?

Також читайте:  Коли ми приносимо задоволення споживачам — ми є прибутковими

Ми почали з невеликого центру з 5 косметологів, а зараз ми можемо сказати, що вже переросли в центр, де не тільки представлені процедури з догляду, а й послуги з догляду за волоссям, апаратна косметологія, ультразвукова косметологія, ін’єкційна косметологія.

І нещодавно ми додали послугу — електронний фітнес.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, завжди розвиваємося, підвищуємо рівень своєї кваліфікації, співпрацюємо з ізраїльськими клініками та обмінюємось досвідом з колегами з Ізраїлю та Франції. Також ми є учасниками міжнародної виставки краси. Намагаємося бути першими в інноваціях у косметологічній сфері.

У чому головна відмінність та особливість центру E-Сosmetology?

Як не втрачати свою природну красу та молодість - Яна БуркалоОдна з перших відмінностей — це професіоналізм. У нас працює досвідчений персонал, який дотримується єдиного принципу: «Індивідуальний підхід для кожного клієнта». Саме це допомагає нам стати другом для клієнта на довгі роки.

Друга відмінність — це програма лояльності. Діють спеціальні пропозиції і програма лояльності як для нових, так і для існуючих клієнтів. Для всіх, хто вперше відвідав наш центр краси, ми підготували систему лояльності. Наприклад, після діагностики перша процедура проводиться зі знижкою 85 % — цей маленький презент дає нам можливість показати клієнтові, як ми цінуємо те, що він вибрав нас і як ми дбаємо про нього не тільки на фізичному, а й емоційному рівні.

Наступна наша відмінність — це наша постійна співпраця з Ізраїлем та світовими брендами, такими як: Hikari, Abramski, Techno Beauty.

Ми працюємо на унікальному ізраїльському обладнанні Techno Beauty і використовуємо тільки високоякісну ізраїльську косметику Hikari і Abramski для професійного і домашнього догляду. Це те, чого ви не знайдете в жодному центрі краси. Ізраїль — країна, яка завжди знаходиться на крок попереду всіх і перша впроваджує новітні розробки в області медицини і краси.

Також читайте:  Демократична держава на сході Європи сьогодні є гарантією безпеки ЄС. Ребекка Гармс

Рік тому ми одні з перших привезли унікальні ізраїльські лазерні апарати Techno Beauty та впровадили ексклюзивно цю послугу в Україні.

Лазерні апарати Techno Beauty займають лідерські позиції в світі, за їх допомогою наш центр надає наступні послуги:

  • Фракційний RF ліфтинг — дозволяє вирішити вікові проблеми, прибрати глибокі зморшки, постакне, розтяжки і рубці. Усунути в’ялість шкіри безін’єкційним методом.
  • Лазерний карбоновий пілінг — за допомогою неодимового лазера і карбонового наногеля очищає і звужує пори, відлущує роговий шар шкіри, покращує колір обличчя, активізує регенерацію шкіри, надає себорегулюючий вплив.
  • Лазерне видалення татуювань і татуажу — неодимовий лазер впливає на пігмент, за рахунок цього зображення на шкірі стає блідим, і через кілька сеансів зовсім зникає, без формування рубців або шрамів.

Наступна наша відмінність — комплексний підхід до вирішення будь-яких проблем.

Перед тим, як призначати процедури, наші фахівці проводять апаратну діагностику шкіри обличчя, голови і тіла. На основі отриманих даних підбирається максимально ефективний курс процедур і домашній догляд, і ми можемо відстежувати прогрес і досягати поставлених цілей в максимально короткі терміни. Діагностика проводиться з чіткою періодичністю, з метою побачити, які відбулися зміни і як потрібно скорегувати обраний комплекс процедур. Тримаючи «руку на пульсі» нам вдається досягати поставлених цілей в максимально короткі терміни.

Ми хочемо, щоб всі клієнти E-Cosmetology відразу поринали в атмосферу турботи і професіоналізму, і були задоволені отриманими результатами на довгі роки.

Як би Ви охарактеризували бізнес-філософію Вашого центру?

Наша філософія — це, звичайно, краса, любов та турбота! Основне наше правило — зберегти Вашу природну красу та здоров’я.

Наш центр працює лише з передовими технологіями Ізраїля. Це дає можливість зберігати Вашу красу та молодість. Адже, коли до послуг додаються інноваційні технології та препарати, розроблені нобелівськими лауреатами, потрібно бути дуже ледачим або недалекоглядним, щоб ігнорувати це!

Також читайте:  Україна створила ідеальні умови для учасників Євробачення – Руслана

Як не втрачати свою природну красу та молодість - Яна Буркало

Коли слід йти на консультацію косметолога в терміновому порядку?

Записатися на консультацію з косметології рекомендується всім, насамперед для профілактики. Бажано відвідувати фахівця хоча б щорічно до 25 років і мінімум двічі на рік після. Врозріз з поширеною думкою, жоден грамотний лікар косметолог не стане призначати консультацію частіше, ніж вона об’єктивно потрібно пацієнтові.

Профілактика завжди більш безпечна і ефективна, ніж лікування. Давно доведено, що легше попередити хворобу, ніж з нею боротися. Це стосується і догляду за обличчям.

Якщо відвідувати косметолога правильно та регулярно, то вам не знадобляться складні і дорогі процедури, щоб повернути молодість і гарний вигляд.

Завдяки профілактичним відвідуванням косметолога ви зберігаєте здоров’я і молодість шкіри, а при появі проблем фахівець виявляє їх на самих ранніх етапах, коли їх можна усунути легко і без наслідків.

«Ми навчимо вас керувати своїм віком!» — це наш слоган.

Сучасна жінка в будь-якому віці сама може вибирати, на скільки років їй виглядати.

Якими є Ваші найближчі плани?

Вже дуже скоро відкриється наш неймовірній проєкт — це школа для косметологів.

На протязі довгого часу нас запитували: “Чого ви не відкриєте школу для косметологів?”. А що робили ми? Довго готувались, вкладали свої знання, практику та досвід, все своє натхнення, щоб поділитись с тими, кому це необхідно. Тому, у кого є бажання вчитись, стежте за нашими новинами.

Ваша порада для наших читачів

Моя порада для всіх читачів — живіть та рідійте кожному дню. Не втрачайте красу та дбайте про неї.