Життя в стилі Zoloche

0

Про новітні технології будівництва та про найсучасніші проєктні рішення що втілюються в Riviera Zoloche DeLuxe, сьогодні говоримо з Наталією Коржевською, Партнером групи компаний Золоче.

Ваша компанія має багато напрямів діяльності. Принаймні, вже зараз можна говорити про бізнес-імперію у найкращому сенсі цього слова. Але з чого усе починалося?

Компанія може вважатись успішною за рахунок великої кількості показників, але тільки один фактор може вирізнити її з-поміж інших — люди, які в цій компанії працюють.

Коли принципи людей стають принципами компанії — тоді бізнес стає привабливим для аудиторії, а отже успіх не забариться.

Котеджне містечко Zoloche стало відображенням наших цінностей. Любов до сім’ї, любов до країни, бажання змінювати світ на краще і невичерпна працелюбність — ми відверто заявили про них на початку своєї діяльності, і таким чином змогли знайти однодумців як серед бізнес-партнерів, так і серед теперішніх мешканців Zoloche.

Життя в стилі Zoloche

Більшість успішних українців хочуть жити за містом. Подібний тренд є відносно новим у нашій країні. Як Вам вдалося настільки вчасно схопити цей тренд? Та що дозволило вашому ЖК вийти в лідери на ринку новобудов?

Життя за містом справді є світовим трендом. Доки великі міста ростуть вгору, нагромаджують будівлі на невеликій території, прилеглі до них зони стають своєрідною “оазою” спокою, затишку і певної камерності. Для України такі зміни були лише питанням часу.

Також читайте:  Про спільні економічні, політичні та культурні орієнтири України та Грузії

Ми вирішили не гаяти його і запропонувати своє бачення заміського комфорту.

Лідерства на ринку нам вдалось досягти завдяки кільком показникам. Перший — масштаб. На території понад 100 гектарів розташовано понад 800 будинків, і щороку ця цифра зростає. Зони загального користування — парки, сквери — сягають 10 000 кв. м, і це найбільші показники серед котеджних містечок України.

Життя в стилі Zoloche

Другий показник — інфраструктура. Ще на початку роботи над проєктом Zoloche ми знали, що маємо забезпечити його мешканців усім необхідним. Переїзд із столиці за місто — великий крок, і людина повинна відчувати, що вона лише виграла від нього, а не втратила якісь переваги. Саме тому на території Zoloche та на шляху до містечка прокладене якісне дорожнє покриття. Є декілька продуктових магазинів, автомийка, яхт-клуб, вертолітний майданчик, власна служба таксі, ресторан Zafferano, дитячий клуб, фітнес та СПА центр, салон краси. Велика орендна зона з будинками на воді та на суші, міні готель. Поруч є амбулаторія сімейної медицини.

Також читайте:  Україні є чим здивувати світ. Просто треба працювати — системно та наполегливо

Третій показний — команда. Щодня понад 200 осіб працюють для підтримки життєдіяльності містечка та охорони його території. Саме тому в будь-якій точці містечка завжди чисто, комфортно та безпечно.

Окрім того, на території містечка працює дитячий садочок-школа Zoloche International school, який має акредитацію Кембриджу.

Окремий привід пишатись — паркова зона відпочинку Zoloche RANGERS, де розташовані озеро, ресторан, басейн, мотузковий парк для дітей, зона для стрільби з лука. Влітку на території парку розташований дитячий табір.

Як би сформулювали девіз Вашої компанії?

Дім — це місце сили. І ми готові створити його для вашої родини.

Які технології ви впроваджуєте при будівництві?

Можемо назвати декілька основних: ми застосовуємо інноваційне рішення з влаштування верхньої монолітної плити фундаменту, використовуємо еко-матеріали, а при виготовленні віконних конструкцій використовуємо енергозберігаючий профіль найкращих німецьких та бельгійських виробників.

Крім того, у містечку встановлені сучасні освітлювальні опори європейських виробників, а огорожі розроблені архітекторами за індивідуальним проєктом та виконані в єдиному стилі.

Загалом, усі новітні технології, які з’являються на ринку, ми одразу втілюємо в будівництві. Це дозволяє нам створювати максимально комфортні та безпечні умови проживання для мешканців містечка.

Також читайте:  UDC Ukrainian Diamond Center — Diamonds are forever!

Життя в стилі Zoloche

У чому полягає інноваційна привабливість Вашої компанії?

По-перше — розташування нашого котеджного містечка на березі Дніпра. Вихід до води створює додаткові можливості не лише з точки зору характеру будинків, але й, наприклад, розваг.

По-друге — це максимально розвинена інфраструктура, яка дозволяє жителям Zoloche мати усе необхідне «під рукою».

Загалом усе — сучасні будинки, зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура, беспека, максимум природи та світла — і відрізняє наше містечко від інших.

Життя в стилі Zoloche

Якими є Ваші плани на найближче майбутнє? Якими новими проєктами Ви плануєте нас здивувати?

Наша команда щодня працює над покращенням вже отриманих результатів і досягнення нових. Зараз ми втілюємо у життя найбільш амбітний проєкт — Riviera Zoloche DeLuxe. Це новий квартал, де ми використовуємо найновіші технології будівництва та найсучасніші проєктні рішення. Він відрізняється від попередних кварталів будинками з пласким дахом, фундаментом із швецької плити з високотехнологічним якісним утеплювачем. Також у процесі будівництва нова локація з великим супермаркетом, рестораном, ветеринарною клінікою, великою зоною аренди та іншими місцями, де можна провести час весело та з користю.