Конкурс краси – Міссіс Земна куля 2017

0
988

Наприкінці 2017 року, а саме 13 грудня у китайському місті Шеньжень відбувся фінал світового конкурсу Міссіс Земна куля 2017.

За найпрестижнішу корону світу боролися жінки з більш ніж 70 країн світу.

Україну представляла 37-річна Ірина Келлер, президент благодійного фонду «Долоні Долі» та бізнесвумен. Уродженка Луганську, українська красуня гідно представила свою країну продовж 10 конкурсних днів, що було відзначено суддями.

В результаті Ірина посіла другу сходинку в рейтингу найкрасивіших та найгідніших жінок Земної кулі та здобула титул Першої Віце Міссіс Земна Куля 2018 (Mrs GLOBE 2018 1-st Runner Up). Також Міссіс Україна була відзначена як «Найкрасивіша європейська жінка» на спеціальній церемонії нагороджень Globe Awards. Перемогу здобула Тетяна Лавринович з Литви.

Також читайте:  В Торонто визначили Miss Ukraine Canada 2018

В ТОП-5 увійшли представниці Гонконгу, Антігуа та Великої Британії.

Нагадаємо, що Ірина керує сімейним бізнесом в будівельній сфері, її благодійний фонд лобіює проект з будівництва соціально-реабілітаційного центру для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки в Луганській області, а також разом із чоловіком виховує 6 синів.

Маємо надію, що цей високий титул допоможе Ірині в її громадській та благодійній діяльності. Побажаємо нашій українській Королеві успіху та натхнення в новому році! Україна пишається своїми жінками, які в котре доводять, що саме вони є символом світової краси та жіночності!