Легендарний модельєр John Richmond відвідав Україну

6 жовтня 2018 року, у Києві був відкритий перший в Україні офіційний магазин John Richmond. Легендарний бренд з бунтарським характером, відомий у всьому світі – відтепер і в Україні.

Джон Річмонд особисто прилетів до Києва на відкриття бутику та презентацію своєї колекції осінь / зима 2018.

«Destroy, Disorientate, Disorder» (руйнувати, збивати з пантелику, порушувати порядок) – ось три принципи, що визначають стиль та філософію всесвітньо відомого і визнаного бренду – John Richmond.

Основний мотив, що простежується в колекціях Джона Річмонда – це музика в стилі рок, байкерський рух і бунтарство! Ім’я Джона Річмонда – одного з найбільш шанованих модельєрів – вже давно займає міцне положення у списку дизайнерів нового покоління, до яких прикута увага всього світу.

Також читайте:  Україна приймає перший Міжнародний конкурс молодих дизайнерів
Також читайте:  В Києві пройде Miss Fashion Italy Semifinal

Одяг Richmond – це одяг для особливо важливих персон. Її обирають багато зірок світової музичної культури. Кожна його колекція включає в себе культові, безпомилково впізнавані речі.

Марка John Richmond популярна в Європі настільки, що все продається без залишку. Поціновувачі моди завжди звертаються саме до якісного та стильного одягу Richmond. Крім того до колекції випускаються унікальні і цікаві аксесуари, від яких не зможе відмовитися жоден денді і жодна модниця. На прес-конференції, що відбулася після церемонії відкриття бутику та презентації нової колекції, Джон Річмонд розповів про своє бачення місця бренду в преміальному сегменті українського ринку і відповів на питання журналістів провідних українських – фешн видань.

Також читайте:  З 3 по 8 лютого у Києві відбудуться покази колекцій FW18-19
Також читайте:  Україна приймає перший Міжнародний конкурс молодих дизайнерів

Присутніх цікавили як перспективи розвитку бренду в Україні, так і творчі плани маестро, його бачення стилю, традицій і новаторства, специфіки української аудиторії, трендів моди і перспектив розвитку традиційних показів і цифрових технологій в сегменті високої моди. Не обійшлося і без філософських питань про зв’язок зовнішнього вигляду і внутрішнього світу, про руйнування культурних стереотипів …

По закінченню Джон Річмонд висловив надію щодо інтересу молодої та активної української публіки до своєї творчості – завжди молодому і зухвалому.

Я дізнався про моду з музики моєї юності: Девід Боуї, Марк Болан, рокси музика, панк, нова хвиля. Це стало ДНК мого дизайну.

Джон Крістофер Річмонд

Must Read

Також читайте:  "Міс Всесвіт 2017". Найяскравіші вбрання

Лідер об’єднаної територіальної громади року – Людина року – 2018

Вадим ГАЄВ Новопсковський селищний голова (Луганська обл.) Нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування в Україні, високий професіоналізм...

Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем зробить життя людей наших країн кращим

Президент Петро Порошенко переконаний, що підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не лише сприятиме співробітництву двох країн, а й зробить кращим...

Степан Кубів підписав Угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем!

Ізраїль став 46 країною, з якою Україна підписала Угоду про вільну торгівлю. З моменту набуття нею чинності будуть скасовані ввізні мита для близько 80%...