Легендарний модельєр John Richmond відвідав Україну

6 жовтня 2018 року, у Києві був відкритий перший в Україні офіційний магазин John Richmond. Легендарний бренд з бунтарським характером, відомий у всьому світі – відтепер і в Україні.

Джон Річмонд особисто прилетів до Києва на відкриття бутику та презентацію своєї колекції осінь / зима 2018.

«Destroy, Disorientate, Disorder» (руйнувати, збивати з пантелику, порушувати порядок) – ось три принципи, що визначають стиль та філософію всесвітньо відомого і визнаного бренду – John Richmond.

Основний мотив, що простежується в колекціях Джона Річмонда – це музика в стилі рок, байкерський рух і бунтарство! Ім’я Джона Річмонда – одного з найбільш шанованих модельєрів – вже давно займає міцне положення у списку дизайнерів нового покоління, до яких прикута увага всього світу.

Також читайте:  Показ юного дизайнера ULYANA NOVOZHILOVA
Також читайте:  10 найбільш стильних луків Бріжит Макрон

Одяг Richmond – це одяг для особливо важливих персон. Її обирають багато зірок світової музичної культури. Кожна його колекція включає в себе культові, безпомилково впізнавані речі.

Марка John Richmond популярна в Європі настільки, що все продається без залишку. Поціновувачі моди завжди звертаються саме до якісного та стильного одягу Richmond. Крім того до колекції випускаються унікальні і цікаві аксесуари, від яких не зможе відмовитися жоден денді і жодна модниця. На прес-конференції, що відбулася після церемонії відкриття бутику та презентації нової колекції, Джон Річмонд розповів про своє бачення місця бренду в преміальному сегменті українського ринку і відповів на питання журналістів провідних українських – фешн видань.

Також читайте:  Вийшла beauty-компанія Marc Jacobs із Кайей Гербер
Також читайте:  Оприлюднено дату проведення BEST FASHION AWARDS

Присутніх цікавили як перспективи розвитку бренду в Україні, так і творчі плани маестро, його бачення стилю, традицій і новаторства, специфіки української аудиторії, трендів моди і перспектив розвитку традиційних показів і цифрових технологій в сегменті високої моди. Не обійшлося і без філософських питань про зв’язок зовнішнього вигляду і внутрішнього світу, про руйнування культурних стереотипів …

По закінченню Джон Річмонд висловив надію щодо інтересу молодої та активної української публіки до своєї творчості – завжди молодому і зухвалому.

Легендарний модельєр John Richmond відвідав УкраїнуЯ дізнався про моду з музики моєї юності: Девід Боуї, Марк Болан, рокси музика, панк, нова хвиля. Це стало ДНК мого дизайну.

Джон Крістофер Річмонд

Must Read

ДТЕК відкриває інноваційну освітню бізнес-платформу Academy DTEK

ДТЕК відкриває інноваційну освітню бізнес-платформу Academy DTEK на території UNIT.City Київ, 21 лютого 2019, 15:30 UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3 ДТЕК розпочав трансформацію корпоративного університету в інноваційну...

«Лідер страхового ринку року» – лауреати загальнонаціональної програми “Людина Року”

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Лідер страхового ринку року» Наталія БАЗИЛЀВСЬКА Голова Правління Граве Україна, Віце Президент Української Федерації Убезпечення. Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в...