Легендарний модельєр John Richmond відвідав Україну

6 жовтня 2018 року, у Києві був відкритий перший в Україні офіційний магазин John Richmond. Легендарний бренд з бунтарським характером, відомий у всьому світі – відтепер і в Україні.

Джон Річмонд особисто прилетів до Києва на відкриття бутику та презентацію своєї колекції осінь / зима 2018.

«Destroy, Disorientate, Disorder» (руйнувати, збивати з пантелику, порушувати порядок) – ось три принципи, що визначають стиль та філософію всесвітньо відомого і визнаного бренду – John Richmond.

Основний мотив, що простежується в колекціях Джона Річмонда – це музика в стилі рок, байкерський рух і бунтарство! Ім’я Джона Річмонда – одного з найбільш шанованих модельєрів – вже давно займає міцне положення у списку дизайнерів нового покоління, до яких прикута увага всього світу.

Також читайте:  Співачка Ріанна в сукні від українського модельєра
Також читайте:  Співачка Ріанна в сукні від українського модельєра

Одяг Richmond – це одяг для особливо важливих персон. Її обирають багато зірок світової музичної культури. Кожна його колекція включає в себе культові, безпомилково впізнавані речі.

Марка John Richmond популярна в Європі настільки, що все продається без залишку. Поціновувачі моди завжди звертаються саме до якісного та стильного одягу Richmond. Крім того до колекції випускаються унікальні і цікаві аксесуари, від яких не зможе відмовитися жоден денді і жодна модниця. На прес-конференції, що відбулася після церемонії відкриття бутику та презентації нової колекції, Джон Річмонд розповів про своє бачення місця бренду в преміальному сегменті українського ринку і відповів на питання журналістів провідних українських – фешн видань.

Також читайте:  Спеціальний проект Who Is On Beauty Today

Присутніх цікавили як перспективи розвитку бренду в Україні, так і творчі плани маестро, його бачення стилю, традицій і новаторства, специфіки української аудиторії, трендів моди і перспектив розвитку традиційних показів і цифрових технологій в сегменті високої моди. Не обійшлося і без філософських питань про зв’язок зовнішнього вигляду і внутрішнього світу, про руйнування культурних стереотипів …

Також читайте:  Українське має особливу енергетику - Айна Гассе

По закінченню Джон Річмонд висловив надію щодо інтересу молодої та активної української публіки до своєї творчості – завжди молодому і зухвалому.

Я дізнався про моду з музики моєї юності: Девід Боуї, Марк Болан, рокси музика, панк, нова хвиля. Це стало ДНК мого дизайну.

Джон Крістофер Річмонд

Must Read

“Парад Націй” кожного року дивує все більше

9 листопада, в п’ятницю, у Києві відбувся щорічний Міжнародний культурно-благодійний вечір «Парад Націй», організований міжнародним дипломатичним журналом «Fashion of Diplomacy». У заході взяли участь 33...
video

Прес-конференція організаторів та режисерів міжнародного вечора “Парад Націй”

«У Києві відбудеться Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй»» У прес-конференції взяли участь: Анна Авраменко - головний редактор міжнародного дипломатичного журналу "Fashion of Diplomacy", співвласник та організатор міжнародного...

В Україні представили масштабне дослідження української індустрії моди

В Україні було проведено перше дослідження малого та середнього бізнесу у сфері моди та текстильної промисловості. Унікальність дослідження у тому, що вперше була підрахована...