Краса, як вона є: Andre Tan за популяризацію моделей Plus-size.

21 лютого в столичному ресторані RAY відбувся прес-сніданок, присвячений виходу нової лінії одягу для дівчат з розмірами plus-size – a.TaN PLUS.

На заході був присутній сам Andre Tan, який провів майстер-клас по трендам весна-лето`18 і расказал про ідеї створення лінії одягу a.TaN PLUS «для Пишний та розкішніх». Також дизайнер познайомив не тільки з актуальними принтами, відтінками і фасонами наступаючого сезону, а й запросив участініц проекту «Модель XL», які поділилися враженнями про досвід роботи з Анре Таном.

Світ, як і мода, еволюціонують, тенденції змінюються. У період кожної епохи з’являлися свої стандарти краси, поняття про ідеальні формах і розмірах. Мерилін Монро, Одрі Хепберн, Твіггі, Мадонна, Кейт Мосс, Анджеліна Джолі – всі ці красуні були іконами стилю і ідеалами фігур з 50-х до сьогодні. Ми живемо в епоху табу на табу і зламаних стереотипів. На подіуми виходять топ-моделі з різними особливостями. Пишна краса ніколи не вважалася чимось особливим, але, в той же чергу, ми не могли спостерігати раніше моделей з параметрами plus-size на подіумах Парижа, Мілана або Нью-Йорка.

Також читайте:  Пряма мова 5 Канала. Круглий стіл

Чи не могли до минулого року, коли в один, практично, період український дизайнер Андре Тан і американський – Michael Kors не вивели пишнотілих моделей на подіум. В рамках тижня моди дівчата моделі з об’ємними фігурами викликали фурор і масу захоплених відгуків. Всі зрозуміли, що краса буває різною і ми вже давно відійшли від горезвісних, нав’язаних минулим, параметрів 90-60-90.

Надихнувшись таким експірієнсом, український модний дизайнер Андре Тан вирішив створити лінію одягу для пишних і розкішних a.TaN PLUS, щоб підтримати українських жінок з розмірами XL.

«Подорожуючи по світу я був вражений і приємно здивований одночасно. Багато європейки абсолютно не комплексують з приводу своєї фігури, яка далека від ідеалу. Вони надягають на себе при цьому речі, які тільки підкреслюють їх невигідні сторони. Приємно було усвідомити, що українки відносяться до себе більш критично і свідомо, але не всі. Не було в Україні тих законодавців моди, які змогли б підтримати не впевнених у собі пишних дівчат і довести, що вони унікальні зі своїми формами. Адже головне – правильний підхід до вибору вбрання. Правильно підібрані крій, тканина, принт, текстура і навіть аксесуари можуть навіть з дівчини XXXL зробити сексуальну бажану красуню. Що я і довів в рамках проекту «Модель XL» – ділиться враженнями Андре Тан.

Також читайте:  Odessa Fashion Week сезону SS 2019

Дизайнер пошив лінію одягу plus-size і показав, наскільки приголомшливо може виглядати дівчина без стандартної модельної худорлявості. Обличчям колекції стала переможниця проекту «Модель XL» Маша Павлюк і знялася в розкішній фотосесії з оголеними чоловіками, що тільки підкреслило її сексуальність.

Популяризації природної жіночої краси без виснажливих дієт, ліпосакцій і інших протиприродних процедур – не майбутнє, а вже справжні тренди.

Андре Тан продовжує успішно закріплювати статус законодавця моди і радувати своїх шанувальників втіленнями нових ідей.