Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 2017

0
790

З 30 серпня по 3 вересня найбільш масштабний тиждень моди Східної Європи MercedesBenz Kiev Fashion Days відкриває сезон SS`18 з революційних інновацій: блокчейн в організації виробництва, просування, дистрибуції і менеджменту, крипто валюта і ІСО у платежах і залученні фінансування, вихід східноєвропейської моди у глобальний цифровий і крипто валютний простір.

Організатором уже 15-го сезону MercedesBenz Kiev Fashion Days є паризька LMG Group. У цьому сезоні заявлено 75 дизайнерів і брендів 12 країн, що робить тиждень моди найбільшим в Україні та східноєвропейському регіоні. Основними локаціями будуть КВЦ «Парковий» і ЦУМ. Рекламна компанія MercedesBenz Kiev Fashion Days сезону SS`18 була знята Люком Гілфордом у Каліфорнії, а обличчям – стала співачка М. І. А. Для зйомки обрали луки із колекції дизайнера Anna October. Приємно відмітити, що рекламна компанія MBKFD SS`18 також стане і глобальною рекламою для усіх тижнів моди Mercedes-Benz у всьому світі.

«Напередодні старту нового сезону MercedesBenz презентував другу главу рекламної компанії #mbcollective, у якій представлені роботи талановитих дизайнерів з різних куточків світу, у тому числі дизайнера з України. Відомий кінорежисер Люк Гілфорд зняв трилогію під назвою Generation Now, Generation Next”. У центрі сюжету – новий концепт-кар EQ. Дизайн моделі у новій електромобільній естетиці підкреслює фокус на інноваціях і сучасних технологіях. Лейтмотивом другої fashion story стали тісні емоційні стосунки голлівудської актриси Сьюзен Сарандон і режисера Бріна Музера, з яким вони співпрацюють по гуманітарних проектах. Цього року Mercedes-Benz відступив від традиційного формату двох сезонних компаній і прийняв нову комунікаційну стратегію по взаємодії з глобальною fashionаудиторією, а в майбутньому бренд продовжить розробку інноваційних ідей, концентруючись на створенні цікавого контенту для соціальних мереж» – коментує співзасновник MercedesBenz Kiev Fashion Days Ніна Васадзе.

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 2017

INTERNATIONAL GUESTS

Цього року команда MBKFD вирішила зробити акцент на світовій fashion-пресі і представниках найважливіших гравців у сфері fashion-ретейлу. Свою присутність на тижні моди підтвердили Forbes, W Magazine, Vogue.com, CR Fashion Book, VogueItalia, The Huffington Post, Lofficiel RussiaStyle Du Monde та інші. Вперше в історії байєри із Barneys, Farfetch, Lane Crawford, Harvey Nichols UK, Henrik Vibskov і Alchemist приїдуть до Києва і особисто знайомляться з українськими дизайнерами і українською модою в цілому. Також сезон відвідають представники офісу Karla Otto і агентства Lambert+Associates, президенти Launchmetrics, Fashion Scout і City Models Paris. Більше того, Київ відвідають інвестори світової fashion індустрії із Сан-Франциско і Нью-Йорку, а також представники інших міжнародних тижнів моди.

Також читайте:  Mercedes-Benz V-Class 2017

«Ми поставили Україну на карту світу ще 7 років тому. Тепер ми почнемо цю карту «перекроювати» для підвищення ролі нашої країни як світового ресурсу. Тут стратегічна роль у енергії, таланті, знаннях молодого покоління. Саме тому ми завжди першими запрошуємо кращих найважливіших представників модної індустрії світу», – говорить фаундер MercedesBenz Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова.

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 2017

BLOCKCHAIN AND DIGITAL

Першим інноваційним кроком MercedesBenz Kiev Fashion Days S/S’18 стане впровадження у digital простір. Такі кроки обумовлені глобальною співпрацею LMG Group Paris з головним b2b ресурсом світу моди Launchmetrics. Це означає перехід від друкованих запрошень до електронних, можливість використання функцій fashion радару для комунікації з рітейлерами fashion індустрії у межах програмного забезпечення Launchmetrics. Його функції дозволяють брендам пришвидшувати випуск своїх продуктів на ринок і створювати довготривалу експозицію. Спеціально для презентації програми і співпраці у Києві виступить засновник і президент LaunchmetricsЕдді Маллон.

Також у новому сезоні LMG Group спільно з глобальними партнерами запустить Blockchain Schoolперший освітній проект у блокчейні, анонсує перше у світі ІСО у fashion індустрії, анонсує запуск глобальних англомовних і спеціалізованих медіа у сфері Blockchain.

«Ми зробили Україну одним із молодих лідерів на світовій модній сцені. Дар’я Шаповалова два роки підряд у рейтингу TOP 500 BUSINESS OF FASHION, Дар’я і Anna K (Anna Karenina) цього року – у світовому FORBES 30UNDER30 2017, наші дизайнери уже звичні у розкладах світових тижнів моди і світових шоурумах. Тепер ми зробимо Україну одним із світових лідерів блокчейн-економіки, благо основа реального бізнесу – фешн-індустрія у нас вже є, до того ж у країні є ринок конкурентоздатних девелоперів. Але найважливіше, що у нас уже є – це стратегічне бачення, реальні знання і репутація у світовій моді. Залишилося лише воскресити Fashion і Technology, в цьому і полягає головне завдання. Цього літа ми представили наш концепт у Парижі на Fashion/Tech конференції, французи здивувалися нашій швидкості. Починаючи з сезону ми побачимо Україну і весь світ на практиці. У вересні для цих цілей ми залучаємо закордонних інвесторів, відкриваємо постійно діючі представництва у Сан-Франциско і Парижі.

І навіть спонсорів і партнерів події тепер ми будемо вибирати виключно за критерієм технологічної продвинутості і відповідності сучасним трендам», – узагальнив президент LMG Group Paris Казбек Бектурсунов.

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 2017

VIDEO

Також читайте:  Black and White Ball, PMQs і світові лідери: Тиждень Терези Мей

Принципово важливим для сучасного цифрового світу моди є відео і тепер завдяки коллаборації MercedesBenz Kiev Fashion Days і каналу HDFASHION & Life Stylе індустрія моди зможе вийти на більш високий рівень. Результатом співпраці MercedesBenz Kiev Fashion Days і каналу HDFASHION & Life Stylе стане повноцінний фільм про тиждень моди, закулісся і дизайнерів.

E-COMMERCE

У сезоні весна-літо 2018 Mercedes-Benz Kiev Fashion Days вісім українських дизайнерів дебютують у форматі see nowbuy now: це стало можливим завдяки співпраці МBKFD з відомим українським ретейлером modna Kasta, активна аудиторія якого складає 1,5 млн споживачів. Учасниками цього проекту стануть ANNA K, KATERINA KVIT, NASTASIA KLIMT, GIBSH, T.Mosca, THEO, We Anna Be, Négligés.

TALENTS

Fashion ScoutKiev – це платформа для молодих дизайнерів, яка надає унікальну можливість показати свою колекцію на головному подіумі і отримати досвід для подальшого розвитку бренду. У межах групових показів будуть представлені 36 дизайнерів із таких країн, як Чехія, Румунія, Польща, Росія, Естонія, Литва, Вірменія, Грузія, Греція і Україна.

Рекламну компанію нового сезону для Fashion Scout Kiev знімав фотограф Джордж Лівієратос (George Livieratos).

У новому сезоні SS 18  дизайнери Fashion Scout також будуть представлені у шоурумі Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, який буде розташований на 3 поверсі КВЦ «Парковий». У шоурумі візьмуть участь 43 бренди з різних країн світу. Дизайн і обладнання надасть український бренд модних і сучасних меблів Cube 44.

Також у межах проекту свої сезонні колекції представлять більше 10 дизайнерів Вірменії, які об’єдналися в окремий перформанс-презентацію.

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 2017

INNOVATION BUSINESS FORUM
Освітня конференція Innovation Business Forum by KFI пройде з 31 серпня по 3 вересня традиційно у межах Міжнародного Тижня Моди MBKFD.

Innovation Business Forum by Kiev Fashion Institute — це освітня платформа нового формату для молодих підприємців з різних галузей і сфер бізнесу, яка надасть учасникам безцінну можливість взяти досвід у професіоналів ринку, завести більше нових і корисних контактів. Основною ціллю конференції є підвищення рівня знань, організація нетворкінгу для учасників, спікерів та гостей.

Цього разу конференція буде поділена на 4 тематичні частини, у кожної з яких є свій куратор:

 1. Business (Яна Ібрагімова, засновниця public administration school CAPS, партнер ISAIA, партнер Billionaire).
 2. Fashion (Дар’я Шаповалова, засновник Kiev Fashion Institute, медіаресурсу FWDAILY, співзасновник міжнародного агентства More Dash, креативний директор MercedesBenz Kiev Fashion Days).
 3. Digital (Ніна Левчук — керівник Google Marketing Solutions у Центральній і Східній Європі).
 4. Marketing (Валерія Жук і Надія Табанюк — засновники Quadrate 28).
Також читайте:  Прес-сніданок, присвячений виходу нової лінії одягу a.TaN PLUS

На форумі виступлять представники крупних українських і зарубіжних компаній — Good Wine, Competera Pricing Platform, Template Monster, Odgers Berndtson Ukraine, Hochurayu, Lambert & Associates, Milavitsa, Ukraine Invest – Ukraine Investment Promotion Office, modna Kasta, Google Україна.

CHARITY

У Києві у межах тижня моди відбудеться благодійний pop-upstore Fashion Charity Storeby KFI and Go Global.

Українські дизайнери віддадуть одяг із своїх колекцій спеціально для #SuperFashionGirlspop-upstore vol.2, який відбудеться у ЦУМі в межах Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Дар’я Шаповалова та відомі київські модниці підтримають цю благодійну ініціативу, надавши для pop-upstore особистий одяг із колекцій відомих дизайнерів.

Нагадаємо, що перший #SuperFashionGirlspop-upstore відбувся у грудні минулого року. Тоді завдяки продажі суконь та аксесуарів, які надали Дар’я Шаповалова та інші київські модниці, вдалося зібрати 280 000 гривень. Це дозволило 1400 школярам взяти участь у Go Camp 2017.

Місцепроведення: 7 поверх ЦУМу, Хрещатик, 38.

Додаткова інформація: Інна Тимченко – 0938831653.

Для ЗМІ: Юлія Мішина – 0967809897. 

MARKET

Kiev Fashion Days Marketце фешн-молл вихідного дня, майданчик, який збере під одним дахом максимальну кількість українських марок одягу, взуття, прикрас та аксесуарів, предметів дизайну і декору. Ціль Fashion Days Market – познайомити гостей з максимально широким спектром, як уже відомих, так і місцевих брендів початківців.

Місцепроведення: ЦУМ, Хрещатик, 38

Церемонія відкриття MercedesBenz Kiev Fashion Days SS18 відбудеться 30 серпня о 18:00 на 7 поверсі ЦУМу. У програмі церемонії відкриття будуть вручені премії MercedesBenz Fashion Prize у таких номінаціях: Стиліст, Фотограф, Журналіст, Ретейлер, Інноватор, Модель, Чоловічий дизайнер і Інфлюєнсер, а переможець основної номінації традиційно отримає грант на 100 000 гривень. Також у межах відкриття буде вручена премія Design IT, яку заснували видання VogueItalia і Vogue Україна. Ведучим церемонії відкриття стане Анатолій Анатоліч. 

MODEL: M.I.A

PHOTO: LukeGilford

LMG Group  – група компаний з різними міжнародними партнерами, до якої входять:

 • Mercedes-Benz Kiev Fashion Days
 • More Dash – Showroom (Paris) and PR consulting
 • LMG Group Paris – керівна компанія
 • Kiev Made – фабрика по виробництву одягу, експортер у 25 країн світу
 • Kiev Fashion Institute
 • Fashion Week Daily
 • Blockchain School
 • Blockchain Media
 • LMG Retail (ЦУМ та інші локації)