ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK 2018

0
731

ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK 2018 відбудеться 7–9 липня

Проект, який було започатковано у 2007 році, став єдиним в Україні Тижнем круїзної моди. Головна особливість OHFW – розмаїття форматів, якими користуються дизайнери, презентуючи свої колекції: від fashion-show в басейні до арт-перформансів та public talk на актуальні теми.

Цьогоріч протягом трьох днів гості та журналісти відвідають 21 подію. Пропонуємо 5 із них, які якнайкраще характеризують насичену Програму ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK 2018:

  • Фінал XIX Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів. Серед членів журі конкурсу – відомі дизайнери Артем Климчук, Олеся Кононова, Ліля Літковська, Юлія Паскаль, Анастасія Рябоконь, Іван Фролов. Голова журі конкурсу – Лілія Пустовіт. Фінальне шоу, де обирають переможців – яскрава професійна подія, на якій присутні гості, журналісти та фахівці fashion-індустрії. Саме конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для відомих українських дизайнерів, серед яких Олена Буреніна, Артем Климчук, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Маша Рева та багато інших. 
  • Прем’єрний показ колекції Resort 2018 бренду ARTEMKLIMCHUK.

  • Public talk «All about red carpet dress code: OIFF x FROLOV». Дизайнер бренду FROLOV Іван Фролов, що став офіційним дизайнером 9-го Одеського Міжнародного Кінофестивалю, представить образи, створені спеціально для червоної доріжки ОМКФ, і розповість про основні правила дрес-коду black tie.
  • Public talk & presentation PASKAL. Під час ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK свою колекцію презентує Юлія Паскаль. У першій частині презентації дизайнерка розповість про стильові й технологічні інновації бренду та прокоментує досвід участі бренду PASKAL у Paris Fashion Week.
  • 6 fashion-брендів з Одеси. Гості OHFW зможуть відкрити для себе нові імена одеських дизайнерів.
Також читайте:  Україна приймає перший Міжнародний конкурс молодих дизайнерів

Головна локація ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK – Maristella Sea Line.