По якій причині королева Єлизавета II носить яскраві кольори

0
998

Королева Єлизавета II відома своїми консервативними і стриманим стилем, але, якщо моделі і фасони одягу лаконічні, то ось їх колірні рішення сповнені ультраяскравих квітів – лимонно-жовтий, салатовий, фуксія.

Чому британська королева робить ставку на яскраві кольори – роз’яснила дружина молодшого сина Єлизавети і Філіпа – графиня Уессекська Софі.

Звичайно, королева робить вибір кожного аутфіта виходячи з особистих переваг, але і для того, щоб її змогли розглянути люди без особливих зусиль.

Коли Єлизавета II одягається в яскраві кольори на різних заходах, то будь-який присутній, навіть якщо він стоїть у черзі з десятки метрів, може з гордістю сказати, що він бачив саму королеву. Нехай навіть це була просто яскрава гудзик її піджака.

Також читайте:  5 дизайнерів, які одягають Мішель Обама

Це одкровення Софі зробила для документального фільму The Queen At 90 про самого долгоправящего монарха-жінки в світі – Єлизавету. Фільм присвячений найбільш значущим подіям в житті монархії Великобританії за 65 років правління королеви.

По якій причині королева Єлизавета II носить яскраві кольори По якій причині королева Єлизавета II носить яскраві кольори