Показ юного дизайнера ULYANA NOVOZHILOVA

0
369

Вперше в Україні відбулася грандіозна подія в світі дитячої моди. Junior Fashion Week – це тренди сезону, нові віяння, модні акценти. У модному показі візьме участь бренд “ULYANA NOVOZHILOVA”. Тиждень моди для дітей в цьому році пройде з 4 по 7 жовтня в КВЦ Парковий. Своє бачення сезону FW18-19 представлять міжнародні бренди і українські дизайнери дитячого одягу.

5 жовтня свою колекцію Limited edition by Ulyana Novozhilova представить кращий юний дизайнер, серед гольфістів, і кращий гольфіст, серед юних дизайнерів, Уляна Новожилова, 12 років. Показ пройде в форматі Fashion Show. Учасниками показу зовсім юного дизайнера будуть діти відомих батьків: української співачки Ольги Полякової (Марія), шоумена Максима Неліпи (Марія), Президента Одеського міжнародного фестивалю Вікторії Тігіпко (Ася), Президента Українського фонду гуманітарного розвитку Наталії Заболотної (Катерина), ведуча і співачка Дар’я Москаленко, гімнастка школи Дерюгіних Єва Волошина, а також юні моделі Діана Литвин і Коряк Анастасія.

Також читайте:  5 дизайнерів, які одягають Мішель Обама

«Якщо ти не можеш знайти одяг, яка тобі подобається, створи її сама. Колекція Limited edition by Ulyana Novozhilova – це була моя мрія. Підлітку складно догодити і підібрати стильне плаття, яке можна надіти на день народження або вечірку. Дуже хочеться мати в своєму гардеробі стильну джинсову спідницю і модні сарафани на кожен день. Всі свої моделі я створювала з великим трепетом і відповідальністю. Для мене дуже важливо, що б look був універсальний, подобався не тільки мені, а й будь-якого модному підлітку. Маю велику надію, що мій показ і колекція будуть успішними», сказала Уляна Новожилова.

Серед гостей показу публічні особи, успішні дизайнери і модельєри, бізнесмени, артисти, представники шоу-бізнесу, фешн-блогери і VIP-персони.

Також читайте:  Українське має особливу енергетику - Айна Гассе

Instagram: inna_kostyria