Премія Best Fashion Awards – найочікуваніша fashion-подія України

0
452

15 листопада відбудеться Церемонія нагородження єдиною професійною премією в галузі моди в країні BEST FASHION AWARDS.

Премія започаткована у 2010 році і за роки свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів української модної індустрії. Премія надала можливість продемонструвати належну шану впливовим діячам української моди, чий внесок у розбудову національної fashion-індустрії складно переоцінити.

Премія у кожній номінації BFA визначається голосуванням групи з 30 експертів за результатами колекцій двох сезонів 2018 року.

До складу експертної групи входять відомі fashion-журналісти, критики, баєри та лідери суспільної думки (список експертів на офіційному сайті Премії http://bfa.fashion.com.ua/#about).

Преса неодноразово наголошувала на унікальності Премії, її об’єктивності та прозорості, збереженні таємниці голосування.

Також читайте:  UWF 18-19. День 1. Дизайнер Олена Буреніна

Премію BEST FASHION AWARDS у 2018 році вручать у номінаціях, що визначаються експертами:
Найкращий дизайнер жіночого одягу
Найкращий дизайнер аксесуарів
За найкращу fashion-постановку
Відкриття року
Прорив року

та вперше – у номінації за розвиток української fashion-індустрії у напрямку sustainable fashion («свідомої моди»), що визначається оргкомітетом Премії.

На Церемонії також вручають премію «Натхнення», долю якої вирішують самі дизайнери.

Офіційними Партнерами Best Fashion Awards стали: компанія DHL Express Україна, провідна флористична компанія України LoraShen, Losttoys – офіційний представник провідних світових яхтових брендів в Україні та 9 країнах Європи, юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», компанія VODA UA.

29 жовтня стануть відомі номінанти Премії Best Fashion Awards 2018.

Також читайте:  UFW 18-19. День 1. Колекція осінь-зима NADYA DZYAK

Імена переможців кожної номінації ми дізнаємося 15 листопада 2018 року під час урочистої Церемонії, яка відбудеться в залі Atrium 5-зіркового готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv.