Українське має особливу енергетику – Айна Гассе

Ім’я Айни Гассе асоціюється із вишуканістю, стилем і статусом. Вона першою з українських дизайнерів увійшла до Національної палати моди Італії. Колекції її модного дому щоразу приємно дивують і надихають. Для Fashion of Diplomacy пані Айна розповідає, без чого не може обійтися жодна ділова жінка і як створити власний неповторний стиль.

Чим відрізняється сьогодні українська модна індустрія від світових брендів?

— У нас дуже працьовиті й талановиті модельєри. Не маючи тієї школи, такого вибору матеріалів та умов як, наприклад, в Італії чи Англії, ми створюємо справжні шедеври і пропонуємо світові ексклюзивні речі. За це нас цінують. Наша індустрія моди невпинно розвивається. Відкриває нові формати і розширює горизонти. Українські дизайнери — це альтернатива усталеним брендам. Made in Ukraine створює унікальність і самобутній стиль. Українське має особливу енергетику.

Часто наші політики і представники бізнесу після закордонних поїздок розповідають, як іноземці дивуються якості і стилю одягу українських дизайнерів.

— Україна зараз виборює своє місце на глобальній економічній арені. Тому не всі вірять, що тут люди можуть створювати насправді гідний продукт. Це дуже відчувається, коли беремо участь у виставках чи показах за кордоном. Часто можна почути «Ви з України?

Також читайте:  Тетяна ЧЕРЕП-ПЕРОГАНИЧ, українська поетеса, прозаїк і журналістка

Ви там створюєте такі якісні речі?» Нашу державу лише відкривають для себе. Суспільство змінюється, особливо останні чотири роки, і ці зміни та настрої позначаються й на нашій роботі. Ми стали на кілька кроків ближчими до Заходу. Але треба докласти ще чимало зусиль, щоб український fashion почав там працювати на повну.

Також читайте:  Співак – художник, що малює фарбами свого голосу

З чого починався Ваш бренд?

— Після інституту я відкрила власне ательє, потім дизайн-студію. Зі мною вчилася і росла моя команда. Щоразу ми ставили перед собою все складніші завдання. Швидко вийшли на рівень, коли можемо шити абсолютно все — від купальників до шуб, як жіночий, так і чоловічий одяг. На тому етапі почали створювати власні колекції, брати участь у модних показах та престижних виставках.

Сьогодні ми команда з єдиним серцем, ідеєю. Щодня працюємо над тим, щоб зробити наших клієнтів більш щасливішими.

В одному з інтерв’ю Ви сказали: «Ми строго дотримуємося правил корпоративної етики, завжди зберігаємо таємниці наших клієнтів». Що може бути таємницею дизайнера?

Також читайте:  Співак – художник, що малює фарбами свого голосу

— Насправді багато чого. Якщо замовник нашого модного дому висловлює побажання зберегти в таємниці інформацію щодо своїх смаків, об’ємів фігури, а також ціни на замовлення та ін., то й ми в жодному разі не маємо право її розголошувати.

«Чорний — найвеличніший з кольорів. На його фоні грають будь-які барви. Чоловік у чорному — елегантний, а жінка — загадкова та сексуальна. Цей колір завжди додає стрункості. Він поза модою»

Можете дати кілька порад від Айни Гассе для жінок, які цінують стиль і не порушують протокол?

Також читайте:  Київ має право вважатися однією з найбільших балетних столиць Європи

— Що для жінки вкрай важливо? Бути в усіх ситуаціях неперевершеною, гарно і достойно виглядати. Неможливо без правильного одягу створити ідеальний образ навіть незрівнянній красуні. Це начебто знають всі, але іноді не дотримуються правил. У гардеробі кожної леді мають бути базові речі. Особливо, якщо у вас часті відрядження і статус зобов’язує до ділового стилю. Треба ретельно відібрати жакети, блузи, спідниці, сукні.

Обов’язково ті, які бездоганно сидять і пасують.

Також читайте:  З українськими компаніями можна і треба працювати на довготермінову перспективу

Одяг варто обирати, зважаючи на свій кольоротип. А їх є чотири — осінь, зима, весна, літо. Так можна створити досконалий гардероб.

Якщо треба дотримуватися протоколу, краще проконсультуватися з фахівцем, справжнім знавцем своєї справи. Лише так можна уникнути помилок.

Які особливі послуги отримують vip-клієнти Вашого модного дому?

— Ми допомагаємо нашим замовникам створити індивідуальний образ, актуальний поза часом і трендами. При цьому враховуємо все — від темпераменту, кольоротипу, діяльності, характеру і сімейного стану. Кінцевий результат виходить настільки цікавий і особистий для людини, що уявити інакше її не можливо.

Які правила для Вас є головними у роботі?

— По-перше: ми повинні завжди вчасно віддати замовлення. Навіть якщо доведеться працювати вночі.

Також читайте:  З українськими компаніями можна і треба працювати на довготермінову перспективу

По-друге: вбрання повинне бути легким за своєю енергетикою. Не важливо, чи чоловік, чи жінка, ви повинні відчувати себе в ньому на 100 відсотків упевнено.

Моя команда добре знає, що шити треба на позитиві, тоді річ приноситиме радість. Багато хто з наших замовників каже: «В цьому вбранні мені завжди щастить!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Odessa Fashion Week сезону SS 2019

17-21 жовтня відбудеться професійний тиждень моди Odessa Fashion Week сезону SS 2019, який покликаний сприяти розвитку індустрії моди в регіоні, популяризації професій модної індустрії,...

Оля Рондяк, історія успіху в житті та мистецтві

Ви переїхали в Україну з родиною в 1995 р. Яким було ваше перше враження? — Коли я переїхала з моїм чоловіком у Київ у 1995...

Мохаммад Захур – як починався його бізнес, благодійність та про українську політику

Уродженець Пакистану, британсько-український підприємець, мільярдер і філантроп Мохаммад Захур в ексклюзивному інтерв’ю для FD розповідає про те, як починався його бізнес, про благодійний проект,...