Відомий екстрасенс передбачила перемогу українки Маргарити Паші на конкурсі “Міс Світу”

0

Переможниця телевізійного шоу “Битва екстрасенсів” на телеканалі СТБ Ольга Янковська зробила сенсаційну заяву на своїй сторінці в Інстаграмм. Відома провидиця розповіла яких результатів варто очікувати учасниці від України на міжнародному конкурсі краси “Міс Світу”, фінал якого відбудеться 14 грудня в Лондоні.

“Я люблю красивих людей, оточую себе красивими людьми, створюю красивих людей. Краса надихає. Іноді, щоб очей порадувати і наповнитися я переглядаю фото різних красивих людей. – Пише екстрасенс Ольга Янковська. – Вчорашній перегляд красивих людей закінчився для мене черговим пророцтвом для України. На очі потрапила фотографія якоїсь Маргарити Паші із зоряним вінцем над головою. Такий вінець є і у мене, але це зовсім не означає, що Маргарита має відношення до магії і чаклунства. Такий вінець – вірний знак успіху. Перемоги та нагороди я бачила у Маргарити і за плечима і в майбутньому. Ця дівчинка йде “зоряної дорогою”.

Дівчину бачила вперше, але зацікавилася її долею (не часто можна зустріти такі доленосні знаки!).

Вбила ім’я Маргарити Паша в гугл, виявилося, що це міс Україна 2019, зараз знаходиться в Лондоні для участі в конкурсі міс світу. Вона представлятиме Україну!

З таким “зоряним вінцем”, який я побачила у Маргарити є всі шанси зайняти призові місця. Я радію за Україну, за красивих українських людей, за ще одну перемогу, все ми йдемо до процвітання, яке нас спіткає в найближчі 7 років! Гарний український народ гідний красивого життя”.

Нагадаємо, переможниця конкурсу “Міс Україна” Маргарта Паша зараз перебуває в Лондоні в процесі підготовки до фіналу Міс Світу. Там вона знаходиться всього тиждень, але вже є перші результати. Наприклад днями стало відомо, що за попереднім голосуванням Маргарита вже увійшла в ТОП-40 красунь світу, залишивши позаду конкурсанток з майже 130 куточків нашої планети, але за її словами навіть такий результат її не надто влаштовує. “Я приїхала сюди тільки за перемогою! На менше я не згодна!” – каже українка.

Також читайте:  International Young Designers Contest