VoleeYu повертає в казку

Про Модний Дім VoleeYu можна говорити лише поетично, а про чарівну, життєрадісну жінку, дизайнера Юлію Кацьянову, без закоханості в неї, взагалі, не можливо.

0
1217

Романтичним, вишуканим одягом колекції «Новий погляд на Схід» і «Таємнича Індія» розпочалося феєричне дійство – відкриття нового VoleeYu Fashion House у Києві. Жіноче вбрання з індійським колоритом і неповторними автентичними  мотивами, легка, як подих, атласна тканина, кружальця, ручна вишивка з різноцвіттям ниток приворожували жіночі погляди, а чоловіків змушували завмирати у захваті від краси. Через образи казок Шахерезади й витівки барона Мюнхаузена, уособлених світською левицею Світланою Вольновою й актором театру і кіно Сергієм Комаровським перед гостями поставали сюжетні картини середньовіччя, країн піску і сонця. Сюжетні лінії переплітались зі співом, музикою й танцем. І вся пройнялося ароматами квітів, мирту, пахощами і витонченої еротики…  Час від часу шоу-казка немов завмирала, наставала глибока тиша з якої, наче дощ, настукував по клавішам роялю віртуозний піаніст Максим Шоренков. Лунали італійським відголоссям пісні у виконанні соліста вокального секстету «JazzEx» Сергія Юрченка, а професійний хореограф східного танцю Євгенія Іноземцева пластикою тіла нагадувала всім гостям і клієнтам про свято, на яке чекали всі – урочисте відкриття Модного Дому VoleeYu.

Також читайте:  На Київщині відкрито перший приватний онкологічний науковий центр імені академіка Юрія Спіженка

VoleeYu повертає в казку

«Я докорінно творча людина, – говорить дизайнерка Юлія Кацьянова, –  Постійно люблю малювати, обожнюю природу, квіти, кольори і все, що навколо мене. Моя нова колекція, представлена на відкритті VoleeYu, є уособленням моїх жіночих мрій і фантазій, генетичного коду східних народностей і разом з тим, неабиякою, родзинкою сучасної європейської моди. Я – людина сонця! Думаю, те, чим людина насичена, те й відображується в її творчості. Вся моя духовна колористика перенесена в мої творіння. І я пишаюся тим, що можу завдяки одягу підкреслити в слабкої статі жіночність, привабливість і оригінальність, відверту ніжність й краплинки прихованої сексуальності».