Fidget spinners: побоювання з приводу дитячого захоплення

0
1091
Один з спінерів, тестованих програмою BBC Watchdog

Fidget spinners, які можуть проколювати шкіру, були виявлені на продаж у Великобританії дослідженням BBC Watchdog.

Були побоювання з приводу спінерів – захоплення, яке зачаровувало дітей і розчарованих батьків, – з іншими, які виявили, що вони не пройшли тести безпеки.

Деякі в формі «сюрікена», наступальної зброї в Великобританії, були знайдені в продажу на eBay.

Випробування показали, що вони можуть пошкодити очі і проколоти шкіру. Сайт аукціону сказав, що вони будуть видалені з продажу.

Спінери, спочатку були призначені для того, щоб допомогти дітям з такими станами, як аутизм справлятися зі стресом, стали захопленням дитячого майданчика.

Команда Watchdog купила три fidget spinners – продані як іграшки для дітей – від eBay.

Також читайте:  Україна обігнала США з розвитку електрокарів

У них був вигляд «зірки смерті» або «сюрікена». Предмети були піддані тестуванню експертом лез професором Сарою Хейнсворт.

Всі три спінери мали можливість проколоти помідор, і два з трьох змогли проколоти шкіру свинини.

Представник eBay сказав: «Ці предмети абсолютно не дозволені та будуть негайно видалені. Ми хотіли б подякувати програмі за залучення цих предметів до нашої уваги».

BBC Watchdog також купила п’ять спінерів з місцевих магазинів. Експерт з безпеки іграшок прийшов до висновку, що жоден з них не мав продаватися, оскільки вони не пройшли необхідні випробування безпеки.

Стурбовані батьки також розповіли про погані якості спінерів, в тому числі про те, що виявили великі уламки металу, який виступає з іграшки.

Також читайте:  Новий електромобіль на базі Chevrolet Corvette покоління C7

Fidget spinners: побоювання з приводу дитячого захоплення

Рекомендації від торгових стандартів для тих, хто купує спінери і інші іграшки, включають:

  • Завжди шукайте маркування CE на упаковці, показуючи, що вона відповідає європейським стандартам безпеки, згідно виробнику. Якщо ви не бачите маркування – не купуйте його.
  • Завжди купуйте у відомого продавця і не купуйте ці іграшки для дітей у віці до трьох років, оскільки у них є дрібні деталі, які можуть становити небезпеку для дітей