Гоночний директор F1 високо оцінив готовність Baku City Circuit до Гран Прі Азербайджану

Делегат FIA: «З нетерпінням чекаю повернення в Баку, на другий Гран Прі»

0
319

Гоночний директор Формули 1 і Делегат з безпеки FIA (Міжнародної Автомобільної Федерації) Чарлі Уайтінг провів інспекцію траси Baku City Circuit напередодні 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, який пройде в Баку з 23 по 25 червня.

Операційна компанія Baku City Circuit (BCC), працюючи в інтенсивному режимі, забезпечила роботу так, щоб всі основні підготовчі роботи до восьмого етапу Чемпіонату світу в серії Формули 1 були завершені до проведення інспекції.

Інспекція на чолі з Чарлі Уайтингом, що відбулася за кілька тижнів до того, як кращі гонщики світу змагатимуться на найшвидкіснішій вуличній трасі Ф1, провела оцінку якості траси і встановлених уздовж траси об’єктів з тим, щоб переконатися в готовності Baku City Circuit до проведення другого в історії країни Гран Прі. Після ретельної перевірки, Уайтінг дав позитивну оцінку:

«Я вражений тим, як багато робіт зроблено за пару тижнів до проведення чергової гонки Ф1 на мальовничих вулицях міської траси Baku City Circuit. Я приїхав, щоб переконатися, що все готово до Гран-прі. З попередньої гонки залишалося кілька питань, на які потрібно звернути увагу і тому я тут, щоб переконатися, що вони прийняті до уваги.

Ми провели кілька годин, прогулюючись по трасі, вивчаючи кожну ділянку, і я був приємно здивований тим, як все дуже добре організовано. Таким чином, трек максимально готовий і організований для прийняття гонки в цьому році.

Як і багато в Ф1, я з нетерпінням чекаю повернення в Баку на другий Гран Прі, коли боліди Формули 1 змагатимуться на одній з вражаючих трас чемпіонату».