Jimsher – віскі з грузинським акцентом

0
196

Перший грузинський Віскі Jimsher – бренд з серйозними намірами і великими амбіціями. Нагороджений золотою і двома срібними медалями в конкурсі The Travel Retail Masters 2017 results за «well-balanced» Jimsher Georgian Brandy Casks і «light and earthy». Jimsher Tsinandali Casks Jimsher також отримав визнання в Лондоні. D+ з’ясовував причини такого яскравого успіху і плани на майбутнє молодого грузинського бренду з власником компанії «Брати Асканеллі» паном Джімшером Чхаїдзе.

D+: З огляду на вік грузинського виноробства (а це 8 тисяч років), в нашій свідомості це, перш за все, – традиції. Однак Ваша компанія регулярно привносить інновації в цей процес. Розкажіть, будь ласка, про коріння і філософії виноробні.

Джімшер Чхаїдзе: Виноробство в нашій родині має глибинні традиції. Мій прадід, Антимоз, був виноробом, з нього все і почалося … Компанія «Брати Асканеллі» названа в честь землі наших предків: АСКА знаходиться західній частині Грузії, в Гурії. Зараз виноробство – хобі для кожного другого грузина, але для мене виноробство стало особливою, головною частиною життя.

Також читайте:  Fidget spinners: побоювання з приводу дитячого захоплення

D+: Чому саме віскі з’явився у Вашій лінійці?

Д. Ч.: Часто замислюючись про багату грузинської культури, мені здавалося, що чогось не вистачає. Так, чудова країна, можна випити чачу, насолодитися сапераві, здивуватися букету Хванчкари або Кіндзмараулі. Але, як не дивно, в такій багатій традиції не було місця для грузинського віскі. Про це я почав думати 10 років тому, і з тих пір ця думка мене не покидала. І ось я вирішив створити перший грузинський віскі. Вірив, що у мене вийде, зможу створити віскі, який буде відрізнятися від світових брендів, що у нього буде неповторний грузинський характер.

Я багато працював над цим проектом і нарешті знайшов те, що шукав: перший реліз був в цьому році навесні і отримав відразу своє високе визнання: в Лондоні на The World Whiskey Masters взяли срібло. Трохи пізніше, на початку жовтня, на конкурсі The Global Travel Retail Spirits Masters отримали найвищу нагороду і дві срібні. І ось Jimsher увійшов в десятку кращих алкогольних напоїв світу.

Також читайте:  Блиск, який міг затьмарити сонце: весілля спадкоємиці імперії Swarovski

D+: Які характеристики дає та чи інша бочка при витримці віскі?

Д. Ч.: Секрет полягає в тому, що я розробив спосіб, як передати нашому віскі Jimsher все багатство і традиції грузинського виноробства, і не тільки за допомогою бочок і кавказьких вод. Відтепер нова сторінка історії поряд з вином буде написана і про грузинський віскі. Особливий аромат і смак віскі Jimsher дає можливість заново пізнати його – віскі з грузинським акцентом.

D+: У чому ще унікальність та інноваційність Вашого віскі?

Д. Ч.: В світі віскі наша компанія визнана новаторською, оскільки виходить за рамки класичного виробництва, що і було оцінено на міжнародних дегустаціях. Здобувши золоту медаль на міжнародному конкурсі Global World Whisky Master 2017, один з членів журі оцінив наш віскі як «something out of the ordinary». Саме унікальний і інноваційний метод витримки віскі в бочках, в яких зберігалося вино сапераві, надає напою грузинський характер і грузинський акцент.

Також читайте:  Обзор поєдинків Ломаченко, Усик і Гвоздик

D+: Які шляхи дистрибуції для цього проекту обрано Вами: чи буде той же дистриб’ютор, який займається і Вашими винами, або у Вас інша стратегія?

Д. Ч.: Наші найближчі плани пов’язані з будівництвом першої в Грузії віскікурні, яка буде оснащена сучасними пристроями і передовими технологіями, а головне, – в процес виробництва віскі будуть залучені провідні світові фахівці. Ми стрімко виходимо на світові ринки, вже представлені в Duty Free. Лідери ринку представляють нас в Польщі, Казахстані, Азербайджані, Китаї, в планах Великобританія. Наша мета – стати в ряд з найбільшими світовими брендами!