Мексиканські канікули групи A.R.M.I.A

0
1157

Зовсім недавно група A.R.M.I.A повернулася з Мексики, де дівчата виступили з серією концертів на одному з найкрасивіших узбереж світу, в Канкуні.

Мексика зайняла в наших серцях особливе місце. Нас зустріли дуже щиро і зі справжньою любов’ю. Ми були там вперше і нас вона захопила абсолютно всім. Неймовірна кухня, блакитне узбережжя в поєднанні з справжніми джунглями, і, звичайно, атмосферні концерти з вдячною публікою.

Ми виступали на одній сцені з Don Omar і з “Cirque du Soleil”. Це було дійсно справжнє шоу, частиною якого ми були.

“Звичайно, не втримавшись після концертів, ми залишилися в Мексиці ще на пару днів, і насолодилися чудовим відпочинком” – кажуть дівчата.

Також читайте:  Fidget spinners: побоювання з приводу дитячого захоплення

Також, під час відпочинку сексапільні дівчата з A.R.M.I.A здивували місцевих мексиканців своїми “гарячими тілами”! Пристрасні експромтні рухи “армеек” захопили увагу майже всього узбережжя Карибського моря; як тільки A.R.M.I.A почула звуки латино-американських пісень, стало ще спекотніше…

Дівчата вкрали увагу всіх самих “видних” мачо узбережжя!)

Приголомшливе шоу, шикарна програма, витонченість рухів, жіночні образи, вражаюча енергетика, чарівна краса дівчат і карколомна сексуальність – все це група A.R.M.I.A! І ніяких заперечень!