Mercedes-Benz X-Class: фото та ціни

У Кейптауні оголосили офіційні ціни но новий позашляховик

0
830
Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни

У Кейптауні відбулася презентація першого пікапа преміального сегмента Mercedes-Benz X-Class. Вже стали відомі пропоновані двигуни і перші ціни на новинку. Новинку запропонують з чотирма силовими агрегатами на вибір. Це бензиновий X200 – потужністю 166 к.с. (Крутний момент – 238 Нм). А також три турбодизельних: X220D – 163 л. с. (403 Нм), X250D – 190 л. с. (450 Нм) і X350D – 258 л. с. (550 Нм). Останній з них – найпотужніший, турбодизель V6 вийде на ринок в середині 2018 року. На машині застосовується фірмова система повного приводу 4MATIC. На сторожі активної безпеки встановлені такі передові електронні системи як Active Brake Assist, Lane Keeping Assist, Traffic Sign Assist і ряд інших.

Також читайте:  Компанія Mercedes представила 3 нові моделі AMG

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни

Mercedes-Benz першим серед виробників автомобілів преміум-класу виходить в перспективний сегмент середньорозмірних пікапів. До презентації на ринку концерн Daimler AG планує інвестувати в новий модельний ряд тризначну мільйонну суму в євро. Новинка надійде в продаж в кінці 2017 року під назвою Mercedes-Benz X-Клас. Основними цільовими ринками є Аргентина, Бразилія, ПАР, Австралія і Європа.

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціниДітер Цетше, голова правління концерну Daimler AG і керівник підрозділу Mercedes-Benz Cars, вважає: “Пікап Mercedes-Benz ми закриваємо один з останніх прогалин в нашому модельному ряду. Наша мета: запропонувати кожному клієнту такий автомобіль, який підходить саме йому. При цьому Х-Клас задає нові стандарти в зростаючому сегменті ринку”.

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни“З першим в світі сучасним міським пікапом преміум-класу ми відкриваємо для себе сегмент середньорозмірних пікапів і вносимо в нього свіжий струмінь», – каже Фолькер Морнінвег, керівник підрозділу Mercedes-Benz Vans. «Наш майбутній X-Клас – це пікап без компромісів. Рама лонжеронной конструкції, 6-циліндрові двигуни, а також постійний повний привід входять в обов’язкову програму, яку завершують безпеку, комфорт, динамічність і експресивний дизайн – все те, що характерно для автомобілів Mercedes-Benz. Таким чином, ми залучаємо нових клієнтів, які до сих пір не замислювалися про покупку пікапа”.

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни

Що стосується прохідності, то автомобіль має дорожній просвіт в 202 мм під переднім мостом, під заднім – 221 мм (спеціальні версії). Здолати брід – 600 мм, а підйом – 100 відсотків. Кут в’їзду / з’їзду – 28,8 і 23,8 град., В спеціальним версіях зі збільшеним кліренсом – 30,1 і 25,9 град. відповідно. Першими на пікап побачать європейці, і станеться це в листопаді 2017 року – за ціною від 37 294 євро. У 2018 році Mercedes-Benz X-Class вийде на ринки Африки та Австралії, а в 2019 році – з’явиться в Аргентині і Бразилії.

Також читайте:  Презентація iPhone X. Інновації майбутнього

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни

Автомобіль запропонують в трьох варіантах комплектації, які відрізняються і зовні: Pure, Progressive і Power. Вантажопідйомність автомобіля – 1042 кг. Машина може буксирувати причепи повною масою до 3,5 т.

Mercedes-Benz X-Class презентація та ціни

Mercedes-Benz X-Class відноситься до середньорозмірним пікапів, частка яких у всьому світі постійно зростає і досягне, про прогнозами, до 2026 року не мало але мало 43%.