Monkey Shoulder названий самим трендовим Шотландським віскі

0
492

Monkey Shoulder названий самим трендовим Шотландським віскі*

Monkey Shoulder був народжений для того, щоб кидати виклик усім умовностям, і тому вже 3-й рік був особливо відзначений кращими барменами в світі.

У номінації «Самий трендовий віскі в світі» взяли участь 50 найвідоміших барів, які були опитані провідним журналом індустрії “Drinks International“.

Спеціально створений як 100% скотч для міксології, він стрімко злетів вгору в листі переваг барменів в своїй категорії, а також зайняв 4-е місце по продажу в найпрестижніших барах. Це видатне досягнення і відображення тих зусиль, які бренд інвестував в он-трейд, в тому числі сфокусувавшись на проведенні таких активностей, як Monkey Shoulder’s Ultimate Bartender Championship, Camp Monkey і особливо, Konga Shaker.

Також читайте:  Mercedes-Benz X-Class: фото та ціни

Джо Петч, глобальний бренд-амбасадор Monkey Shoulder, сказав: «Приємно бачити співтовариство барменів і наших особливих покупців, які виділили для себе цей примітний віскі. Стає очевидним, що нам вдалося захопити всіх тих, хто хоче експериментувати з коктейлями і кому подобається їх доступність і різноманітність».

Щорічний звіт журналу “Drinks International” уважно оцінив переваги споживача в кращих барах світу, провівши опитування серед їх власників, старших барменів і бар-менеджерів, а також опитав 476 експертів в області барної індустрії по всьому світу.

Також, говорячи про самий трендовий бренд, було відзначено, що «бренд починають питати все частіше, в тому числі завдяки рекомендаціям, що передається «з вуст в уста» і завдяки барменам. Все частіше бренди, які займають високі позиції в топ-10 найбільш трендових алкогольних напоїв, стають найбільш продаваними брендами в наступному році, так як інтерес і оцінка професіоналів швидко поширюється на більш широке коло споживача.

Також читайте:  Обзор поєдинків Ломаченко, Усик і Гвоздик

Список переваг барменів – це список, де можна побачити, який напій бармени оцінили особисто для себе вище всіх, незалежно від того, що найкраще продається або що зараз модно. Тому бренди, що знаходяться в цьому списку, – це ті, хто заслужив їх справжню любов, а не тільки високі продажі.

(*по версії «Самих впливових барів світу»)