Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім’ї Обами

0
453

20 січня, відбулася інавгурація 45-го президента США Дональда Трампа і екс-президент Барак Обама з дружиною і дітьми залишив Білий дім, в якому вони прожили останні вісім років. Знамените сімейство переїздить в елегантний особняк неподалік від Капітолія.

Барак і Мішель Обама з дітьми відтепер будуть проживати у престижному районі Вашингтона Калорама. Площа нового будинку родини – 761 квадратний метр. В особняку, який був збудований ще в 1928 році, є дев’ять спальних кімнат, вітальня з каміном, кухня та інші приміщення. Раніше особняк був виставлений на ринок за ціною в 5,3 міліонна доларів, але в травні минулого року був знятий із продажі.

Сім’я, тепер уже минулого президента США, планує проживати в своєму новому будинку мінімум до тих пір, поки їх 15-річна дочка Саша закінчить школу.

Також читайте:  У Білого дому новий прес-секретар

Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім'ї Обами Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім'ї Обами Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім'ї Обами Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім'ї Обами Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім'ї Обами Не гірше Білого дому. Новий будинок для сім'ї Обами