Обзор поєдинків Ломаченко, Усик і Гвоздик

У суботу, 8 квітня, в Оксон-Хіллі (штат Меріленд) відбулися три боксерських поєдинки, в яких українці Олександр Усик, Олександр Гвоздик і Василь Ломаченко здобули впевнені перемоги!

0
1115

Український напівважковаговик Олександр Гвоздик (13-0, 11 КО) здобув дуже яскраву перемогу в бою з кубинцем Юніескі Гонсалесом (18-3, 14 КО), нокаутував його в третьому раунді.

Гонсалес почав бій у своєму звичному агресивному стилі, але Гвоздик бачив всі його удари і тримав все під контролем. У третьому раунді Гвоздик зловив Гонсалеса важким контрударом, який відправив кубинця в перший нокдаун в його професійній кар’єрі. До закінчення раунду залишалося ще багато часу, і Гвоздик почав методично добивати Гонсалеса, який знаходився в перманентному стані гроггі.

Зрештою, на останніх секундах раунду Гвоздик зловив Гонсалеса ударом правою в підборіддя і знову відправив його на настил рингу, після чого секунданти кубинця відразу дали рефері сигнал про завершення бою – технічний нокаут.

Також читайте:  Чи працює БЕЗВІЗ з Європою?

Чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі українець Олександр Усик (12-0, 10 КО) захистив свій титул в бою з американцем Майклом Хантером-молодшим (12-1, 8 КО), перемігши його одноголосним рішенням суддів.

Перші чотири раунди були досить важкими для Олександра – Хантер був активним, викидав більше ударів і більше потрапляв. Але починаючи з п’ятого Усик значно додав в активності і почав вигравати раунд за раундом. У 12-му раунді Усик потряс Хантера і був близький до того, щоб закінчити бій достроково, але рефері Білл Кленсі не став зупиняти побиття американця, відрахувавши йому тільки стоячий нокдаун.

У підсумку всі троє суддів віддали перемогу Олександру Усику з рахунком 117: 110

Також читайте:  Відкриття Торгового дому Азербайджану в Україні

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі українець Василь Ломаченко (8-1, 6 КО) впевнено захистив свій титул в бою з американцем Джейсоном Сосой (20-2-4, 15 КО), перемігши його технічним нокаутом в дев’ятому раунді.

Весь бій прийшов при повному домінуванні українця, яке тільки наростало по ходу поєдинку і закінчилося тим, що кут Соси зняв його з бою після дев’ятого раунду.