У грудні Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»

0

Найромантичніший дует України – Alyosha & Vlad Darwin голосно повернувся з новим чуттєвим спільним треком «Пірнай». Артисти проанонсували вихід дуетного альбому «Золота середина»! Реліз платівки заплановано на 13 грудня, а передзамовлення стартувало з 6 грудня! До речі, вже 16 лютого 2020 року, дует подарує закоханим великий концерт у Жовтневому палаці.

Першим синглом спільного альбому Alyosha & Vlad Darwin стала зворушлива композиція «Пірнай».

«У нашого дуету є історія. Але зараз я сприймаю наш творчий союз як абсолютно новий проект. Це не просто пісні про кохання, це велике полотно, присвячене відносинам Чоловіка і Жінки. Alyosha дуже жіночна в цих піснях, я ж віддав цьому альбому максимум чоловічої енергії, що є в мені. Ці пісні наповнені справжнім життям. Адже найцінніше в музиці – це досвід, яким ми можемо ділитися з нашими слухачами. Мені дуже цікаво працювати з Alyosha. Вона надихає, вона багатовимірна. Вона – артист багатьох ролей», – поділився Vlad Darwin.

Також читайте:  Новий електромобіль на базі Chevrolet Corvette покоління C7

Альбом «Золота середина» створювався протягом двох років. Саундпродюсером платівки став Андрій Тропешко, який забезпечив неповторне живе звучання кожної пісні.

«Кожна з семи пісень – це певний етап створення світу, Раю для двох закоханих. У цих піснях ми поєднали життєвий досвід та емоції. Кліпи теж будуватимуться на тому, що вони продовжуватимуть один одний, як і наші пісні» – розповіла Alyosha.

Vlad Darwin зізнався, що робота над альбомом випала на непростий період життя обох артистів.

У грудні Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»

У Влада був переїзд та повна невизначеність в професійному житті. В Alyosha теж вистачало клопотів: розставання з продюсером, абсолютно нова команда, дуже багато завдань.

«Інколи я просто силою «виривав» Alyosha з її щільного графіку, просив її повністю вимкнути телефон і занурював в паралельний вимір. В одній з пісень альбому навіть є фраза «Викинь телефон!» – ці слова були адресовані Alyosha. Та коли вона підходила до мікрофону, починалося диво. Вона перетворювала всі свої переживання в досконалий і чуттєвий вокал. Це і була «Золота середина» – найяскравіший емоційний фон, який ми переплавили в музику. Тому пісні в альбомі вийшли таким живими і справжніми», – поділився моментами створення платівки Vlad Darwin.

Також читайте:  Відомий гольфіст Тайгер Вудс отримав Медаль Свободи від Президента США

Кожна пісня нового альбому символізує окрему емоцію. Alyosha та Vlad Darwin заспівали про почуття, які добре знайомі кожній закоханій парі.

«Треки з платівки «Золота середина» народилися ще два роки тому. Знадобилася велика праця, щоб матеріал отримав звучання у тому вигляді, яким слухач почує його зараз. На це пішло багато духовних сил, безсонних ночей, пошуку натхнення з різних джерел та експериментів. Так що, сподіваюся, він знайде відгук у серцях слухачів», – доповнила Alyosha.

Офіційний реліз нової платівки «Золота середина» відбудеться 13 грудня.

Квитки на великий концерт Alyosha & Vlad Darwin 16 лютого 2020 року вже у продажу!

Інформація та фото надані Master Management