Україна на коні

Професійна ліга вершників презентувала власну програму розвитку кінного спорту в Україні та невдовзі проведе наймасштабнішу для нашої країни серію змагань «Ukrainian Masters»

0
907

У змаганнях вперше в Україні будуть впроваджені нові техніки та технології, такі як командні змагання, де досвідчені спортсмени зможуть ділитися власним досвідом із юними спортсменами задля спільної перемоги. Також впроваджується система освіти та атестації для учасників. Чемпіонат включає: 9 змагань, 1000 наїзників, 1 мільйон гривень призового фонду та триватиме 27 днів.

Андрій Білий – президент Професійної ліги вершників та обласної Федерації кінного спорту Київщини (ОФКСК)

Україна на коні

«Створення ліги почалося з ідеї, навіть, я би сказав, з мрії, виростити та виховати покоління спортсменів України, які самостійно зможуть представляти нашу країну та наш спорт на світових аренах у найпрестижніших світових змаганнях».

Ірина Мусієнко – генеральний секретар ОФКСК

Також читайте:  Все до останньої копійки Україні буде заплачено

Україна на коні

«Проект зосереджено на досягненні європейських стандартів. Ми думаємо про ті катег8орії спортсменів, які зможуть перемагати у майбутньому. Це молоді вершники та навіть діти. Для них ми вибудували систему, яка дозволить поступово розвиватися та шліфувати власну майстерність, набиратися досвіду, необхідного для спортивної кар’єри».

Професійна ліга вершників має на меті розвивати кінний спорт та сприяти впровадженню нових для України стандартів освіти спеціалістів та розвитку молодих талановитих спортсменів. Наразі необхідно зробити лише кілька кроків для досягнення європейських стандартів. Талановиті тренери та яскраві зірки кінного спорту чекають на ту хвилину, коли зможуть прославляти Україну на міжнародному рівні.