В Україні зняли короткометражний хоррор про самоізоляцію «Together»

0

Режисером виступив Макс Балтер, а головну героїню зіграла Маруся Іонова.

6-хвилинний трилер «Together» («Разом») – це історія про самотність і тривожності під час самоізоляції на карантині. Саме такі емоції переживає головна героїня Анна, якій постійно здається, що в квартирі є хтось чужий. Режисером і співавтором ідеї короткометражки виступив Макс Балтер. Головну роль зіграла Маруся Іонова – актриса театру ДАХ та соціального рейв-бенду ЦеШо. Фільм вже можна подивитися на Vimeo і YouTube.

«Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тому мені захотілося її розповісти тією мовою, якою я володію найкраще – мовою відео, – розповідає режисер короткометражки Макс Балтер. – Сценарій написав Богдан Соломаха. Коли я його прочитав, то відразу зрозумів, що знаю, як зняти це кіно в рамках обмежених умов і бюджету».

Над стрічкою працювала команда із 8 осіб, дотримуючись правил безпечної зйомки під час карантину. Знімальний процес тривав 16 годин, а локацією виступила квартира режисера. Макс Балтер ділиться: «Карантин став викликом для багатьох людей в індустрії, тому що ми втратили можливість нормально працювати. Створювати кіно власними силами цікаво і складно, бо треба виконувати відразу кілька ролей на майданчику. Наприклад, я був режисером, продюсером, переписував сценарій під час репетиції, виконував роботу кастинг директора і стиліста, переносив освітлення і реквізит по квартирі під час зйомок».

Над звуком та музикою працювали фахівці з Studio 31, а саундтрек до фільму написав популярний DJ Karolis Trippsy.

Фільм «Together» став другою режисерською кінороботою Балтера. У 2018 році його короткометражний фільм про буллінг «Riposte» потрапив до фіналу в номінації «Best Visual Effects» одного з найбільших в світі фестивалів короткого метра My RØDE Reel. У ролі режисера Макс найчастіше знімає рекламу, а серед його продюсерських робіт є ряд музичних кліпів з багатомільйонними переглядами.

Також читайте:  Збірна України провела фотосесію в новій формі і полетіла в Австрію (фото)