Володимир Остапчук розпочав стендап-кар’єру та анонсував великий сольний stand up

0

Один з найбільш популярних українських ведучих та шоумен Володимир Остапчук розпочав стендап-кар’єру, презентувавши перший випуск свого гумористичного Instagram-проекту: https://www.instagram.com/tv/CAesnvPBoO5/. Щотижня комік буде публікувати відеоблог, у якому він, не без іронії, буде обговорювати актуальні теми та проблеми, що хвилюють суспільство і його особисто. Дебютний випуск шоу Володимир присвятив послабленню карантину в Україні. А в кінці ролика гуморист анонсував свій «Большой Неудобный Stand UP», який відбудеться вже цієї осені.

За словами Остапчука, цей Instagram-проект після закінчення карантину переформатується в офлайн-зустрічі з глядачами, де презентуватиме свої стендап-замальовки публіці в одному з київських закладів.

«Мій перший стендап-виступ відбувся ще рік тому в Канаді, в Торонто. Тоді зал так класно мене прийняв, що я зрозумів: я хочу в цьому розвиватися! З того моменту я почав працювати над авторським матеріалом, писати жарти, — коментує Остапчук свій досвід у стендапі. — Зараз я відчуваю, що настав момент показати їх публіці. І поки карантин ще повністю не скасували, я вирішив почати з Instagram. Тепер я регулярно буду публікувати свої, певною мірою, експериментальні скетчі на найбільш трендові теми. Але моя головна мета — організувати свій великий сольний стендап вже цієї осені».

Жартівливі відеоролики Володимир буде знімати в абсолютно різних місцях, часом навіть дуже несподіваних. Наприклад, перший ролик знятий прямо на кухні його квартири, де він у домашньому халаті, готуючи ранкову каву, міркує на тему карантину і виходу з нього.

Володимир також продовжує знімати авторські відеопародії, в останній з яких — кліпі «СКУЧНО» на хіт «UNO» групи Little Big — він показав, як сходив з розуму на карантині:

Також читайте:  A.R.M.I.A демонструє свої сексуально підтянуті тіла