Володимир Остапчук зробив пропозицію Христині Горняк

0

Відомий телеведучий, шоумен і стендап-комік Володимир Остапчук в день річниці знайомства зі своєю дівчиною нотаріусом Христиною Горняк під час романтичної прогулянки на яхті по Босфорській протоці зробив їй пропозицію руки і серця.

На честь знаменної для пари дати Христина зробила Вові сюрприз і запросила його в подорож для двох до Стамбула. Під час поїздки Володимир відповів взаємністю і підніс коханій не менш несподіваний подарунок.

Володимир Остапчук зробив пропозицію Христині Горняк

“Христина — ідеальна жінка, вона робить мене кращим, вона надихає на творчість, вчинки, ідеї, привносить в наше життя позитивні емоції та романтику, — ділиться Володимир Остапчук. — Я хотів зробити їй пропозицію красиво і по-особливому — вона заслуговує саме цього. І тому вирішив зробити це рівно о 19:00 (час, коли 19.08.2019 року ми познайомилися) на яхті посеред затоки, у світлі західного сонця”.

Закохані вже поділилися романтичними знімками та відео у своїх соціальних мережах. На них видно кільце Tiffany з діамантом на руці Христини та підпис: “Я сказала: даааа!”.

Також читайте:  Зірки, політики та спортсмени відсвяткували 100-ий випуск програми Анни Буткевич "Без Гриму"