Збірна України провела фотосесію в новій формі і полетіла в Австрію (фото)

У київському Будинку футболу зібралися футболісти, які вже зіграли свої матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

0
386

У суботу, 18 березня, збірна України з футболу розпочала збір у рамках підготовки до кваліфікаційного матчу чемпіонату світу-2018 проти Хорватії, передає Ukr.Media.

У київському Будинку футболу зібралися футболісти, які вже зіграли свої матчі 22-го туру української Прем’єр-ліги. До них приєднався і один з легіонерів — Роман Зозуля.

Усі футболісти отримали екіпіровку від нового технічного партнера ФФУ – Joma і взяли участь у традиційної в таких випадках фотосесії.

Нагадаємо, на матч проти Хорватії Загребі Україна вийде в новій екіпіровці . Особливість дизайну — обробка футболки спеціальним орнаментом традиційного українського одягу (вертикальна смуга, що імітує вишивку знаходиться на лівій лицьовій стороні футболки).

Збірна України провела фотосесію в новій формі і полетіла в Австрію (фото) Збірна України провела фотосесію в новій формі і полетіла в Австрію (фото) Збірна України провела фотосесію в новій формі і полетіла в Австрію (фото) Збірна України провела фотосесію в новій формі і полетіла в Австрію (фото)