Зірки, політики та спортсмени відсвяткували 100-ий випуск програми Анни Буткевич “Без Гриму”

0
325

Андре Тан, Олександр Шовковський, Гайтана, Ольга Альонова, Антон Геращенко, Мохаммад Захур, Поліна Логунова, Едуард Насиров і багато інших стали гостями святкування 100-го випуску авторської програми популярної теле- і радіоведучої Анни Буткевич “Без гриму”. Свої виступи гостям вечора подарували TAYANNA, Ivan Navi, Поліграф ШарікOFF, Kishe, Rumbero`s, stand-up комік Наталія Гаріпова, а також сама Анна Буткевич, яка дебютувала в ролі співачки з прем’єрою гімну шоу “Без гриму” – пісні з однойменною назвою, на яку вже на початку весни представить лірик-відео.

Відсвяткувати ювілей шоу в Equides Club також зібралися Річард Горн і Соня Плакидюк, Марія Дідковська, Павло Шилько, Кіра Мазур, Анна Добриднєва, Ivan Navi, Владислав Ващук, Сергій Поярков, Наталія Заболотна, Володимир Цой, Олег Герман, Олександр Тимофєєв, Валерій Чигляєв. А ведучим вечора став шоумен Серж Гагарін.

Програма “Без гриму” існує вже більше двох років і виходить відразу в двох форматах – телешоу і радіопрограми: на телеканалі ICTV і хвилях радіостанції Люкс FM. В рамках шоу Анна Буткевич запрошує на відверту розмову одних з найбільш помітних особистостей світового і українського кіно, шоу-бізнесу, політики та спорту: Стівена Болдуіна і Джона Малковича, Леннокса Льюїса і Оскара Де Ла Хойя, Івана Дорна, Олю Полякову, Дмитра Комарова, Машу Єфросиніну, Андрія Шевченка та багатьох інших, щоб поставити їм провокаційні запитання і дізнатися ексклюзивні подробиці з їхнього життя.

На честь 100-го ювілейного випуску своєї програми Анна Буткевич заснувала нову премію “Золотая перчатка”, яка відзначає гостей, які дали найвідвертіші, нестандартні та сміливі відповіді в ефірі шоу “Без гриму”. Переможцям у кожній з номінацій вручають унікальні статуетки. Назву премії обрано не випадково, а завдяки традиції ведучої для кожної програми підбирати нові рукавички – аксесуар, який демонструє готовність викликати співрозмовника на словесну дуель.

За версією премії “Золотая перчатка” в номінації “Откровение года” здобув перемогу успішний український дизайнер Андре Тан, який розповів Анні Буткевич про те, як з легкістю звільняє людей. “Нежданчик года” став боксер Володимир Кличко з історією про те, як кожен раз, коли він летить у літаку, його плутають з братом Віталієм і починається засідання Київради. За найшвидший бліц в історії програми Микола Тищенко отримав золоту рукавичку в номінації “Спринтер года”, а “Удивил года” став Андрій Данилко, розповівши ведучій, що зірка на Хрещатику тепер не має відношення до комуністичної партії, це голова Сердючки. Статуетку за номінацію “Польза года” забрала Соня Плакидюк, а “Смельчак года” – Гарік Корогодський. Найскандальнішої історією в програмі виявилося одкровення Олега Ляшка про перше кохання і вагітність, він і став переможцем у номінації “Скандал года”. Найбільш гнучким відходом від відповіді здивував Віталій Козловський і отримав статуетку “Съехал года”. Героєм “Один на 100” програми Анни Буткевич “Без Гриму” став Ростислав Валіхновський, а героїнею “Одна на 100” – Вікторія Тігіпко.

В рамках заходу також провели благодійний аукціон, на зібрані кошти з якого буде придбано необхідне медичне обладнання для Науково-практичного медичного центру Дитячої Кардіології та Кардіохірургії МОЗ України. У числі проданих лотів – меморабілії відомих українських спортсменів і американської акторки Уми Турман, малюнок доньки телеведучої Анни Буткевич і набір сертифікатів на спеціальні послуги клубу Equides.

Також читайте:  Mercedes-Benz V-Class 2017