Зустрічайте новий X-Class!

0
682
MERCEDES-BENZ X-CLASS

Компанія Mercedes-Benz заповнила останній пролом в своєму модельному ряду, випустивши гучну ще до свого дебюту новинку – модель X-Class.

Новий пікап Mercedes-Benz став плодом тісної співпраці німців з альянсом Renault-Nissan і побудований на платформі поточного покоління NP300 / Navara, яку паралельно експлуатує і Renault Alaskan.

Зустрічайте новий X-Class!Детальна інформація про новий пікап буде розкрита 18 липня. Не пропустіть!…Встречайте новый X-Class!Детальная информация о новом пикапе будет раскрыта 18 июля. Не пропустите!________________________________Официальный сайт Mercedes-Benz в Украине: www.mercedes-benz.ua#mercedesbenzua #MercedesBenz #XClass #XtraClass

Опубліковано Mercedes-Benz Ukraine 10 липня 2017 р.

Випуск X-Class для Європи, Росії, ПАР і Австралії буде налагоджений в іспанській Барселоні, а для ринків Латинської Америки запустять конвеєр в Аргентині. У США модель взагалі продаватися не буде, принаймні, перший час.

Також читайте:  Fidget spinners: побоювання з приводу дитячого захоплення

У Стокгольмі компанія Mercedes-Benz показала відразу дві ідеологічно різні модифікації X-Class. Перша називається stylish explorer і вдає із себе суто дорожній пікап в “іміджевій” обгортці – білосніжне забарвлення, великі 22-дюймові колісні диски з низькопрофільними шинами. Виїзд на бездоріжжі такому автомобілю на користь не піде, зате він легко впишеться в антураж сучасного мегаполісу.

Версія powerful adventurer, навпаки, володіє “бойовим” позашляховим виглядом і відповідним оснащенням. Такий X-Class має значно збільшений кліренс, взутий в спеціальні 35-дюймові колеса для суворого оффроад, в його передній бампер інтегрована лебідка, а днище і кузов по периметру отримали карбонову захист. До речі, обидва виконання легко відрізнити один від одного дизайном задньої частини вантажного відсіку. “Стильна” версія відрізняється гладкою поверхнею відкидного борта і оперізує весь борт задньої світлотехнікою, тоді як корми позашляхової моделі має чорну рельєфну вставку і вертикальні ліхтарі.

Також читайте:  З'явилися фотографії радикально нового дизайну iPhone 8

MERCEDES-BENZ X-CLASS

Детальна інформація про новий пікап буде розкрита 18 липня. Не пропустіть!